برترین نرم افزارهای روز دنیا

بنر صفحه اصلی

Microsoft Math v3.0.1184.1020

مشخصات برنامه

به روز رسانی : 1387/12/4

دسته : ابزارهای مفید/

سیستم عامل :

حجم : 40.42 مگابایت

مجــوز : رایگان

تعداد دانلود :2567

تعداد بازدید :3607

نسخه های نرم افزار

فاقد نسخه

توضیحات

MICROSOFT MATH ابزاری بسیار مناسب و درعین حال قدرتمند در زمینه محاسبات ریاضی به شمار می رود. این نرم افزارتوانایی حل انتگرال ها را داراست. اما نکته ای که بیشتر اهمیت دارد این است که می تواند انتگرال ها را با رسم شکل و منحنی های دوبعدی و سه بعدی به دست آورد. البته این رسم اشکال و تصاویر تنها به انتگرال ها ختم نمی شود بلکه کاربر می تواند برای هریک از فرمول ها که توانایی رسم شکل در آن وجود داشته باشد اشکال هندسی رسم کند. اشکالی که با این ابزار رسم می شوند بسیار زیبا و دقیق می باشند که می توانید یکی از این اشکال هندسی را در شکل زیر مشاهده نمائید .
ضمنا این نرم افزار می تواند تعدادی از معادلات را با ارائه فرمول محاسبه نماید. نکته ی دیگر این ابزار حجم پائین تر آن نسبت به ابزار های رقیب است .
قابلیت های کلیدی نرم افزار: محاسبه معادلات در سریعترین زمان، ارائه اشکال هندسی به صورت دوبعدی و سه بعدی همراه با محاسبه معادله، حجم نسبتا پائین نسبت به کارایی بالا، حل معادلات فیزیک ، شیمی ، جبر و هندسه با دارابودن ابزار های متعدد، توانایی ذخیره و بازخوانی محاسبات، پوسته های زیبا و متعدد، پشتیبانی از نسخه های ویندوز XP SP2 به بالا و ویندوز ویستا و ...

برترین نرم افزار ها

نظرات

UserName
فیـــــلم های پیشنهـــــــــادی
مطالب پیشنهــــــــــــــادی
آدرس :
بلوار کشاورز - خیابان نادری - نبش حجت دوست پلاک 12
تلفن :
فکس :
وب سایت :