برترین نرم افزارهای روز دنیا

بنر صفحه اصلی

Norton 360 v3.0.134

مشخصات برنامه

به روز رسانی : 1388/2/22

دسته : آنتي ويروس/ ضدجاسوسي و فايروال/

سیستم عامل :

حجم : 71.3 مگابایت

مجــوز : آزمایشی

تعداد دانلود :2497

تعداد بازدید :3037

نسخه های نرم افزار

فاقد نسخه

توضیحات

همانگونه که روز به روز سیستم های کامپیوتری پیشرفته تر و به اصطلاح سازندگان امن تر می شود ولی به همان نسبت نیز برنامه های مخرب نیز پیشرفت نموده و نسبت به گذشته هوشمند تر و با روش ها و راههای جدیدتری پا به عرصه حیات می گذارند! پس لزوم نصب نرم افزار های محافظ یا همان آنتی ویروس ها روز به روز محسوس تر می شود ولی همانطور که می دانید نرم افزار های آنتی ویروس به تنهایی امنیت کامل را برقرار نمی کنند و چند نرم افزار دیگر نیز باید در کنار آنتی ویروس ها نصب شود که کمتر فردی این نرم افزار ها را نصب می کند.
به همین خاطر شرکت سیمانتک-SYMANTEC، بزرگترین تولیدکننده نرم‌افزارهای ضدویروس در جهان،که به بهترین فروشنده معروف است وهر ساله جایزه های زیادی را کسب می کند (مثل BEST BUY) برای سومین سال پیاپی اقدام به انتشار نرم افزاری زده که تمامی نیازهای کاربران را پاسخگو باشد.بله NORTON 360 V3. این نرم افزار از تمامی زوایای کامپیوتر شما محافظت می کند و با کمک ابزار های مختلف در زمینه حفاظت سیستم از ویروس ها ، مقابله در مقابل برنامه های جاسوسی ، حفاظت سیستم و هویت شما به صورت ONLINE و حمایت از شما در مقابل دزدی هویت در اینترنت که امروزه به یکی از مهمترین مشکلات اینترنت تبدیل شده ، چک نمودن وب سایت ها برای جلوگیری از بروز مشکلات احتمالی ، دارای دیواره آتش قدرتمند برای مقابله با نفوذ هکرها به سیستم شما ، قابلیت ذخیره سازی اطلاعات آنلاین و … به یاری کاربر می شتابد.
انتظارات همچنان از این نسخه بالا است به طوری که بالاترین قیمت را در بین محصولات سیمانتک در اختیار دارد چیزی حدود 80 دلار واشکالی که از این برنامه و برنامه های سیمانتک در نسخه های جدید گرفته می شود گرفتن پول در قبال پشتیبانی می باشد که اکثر نرم افزارهای امنیتی دنیا این کار را مجانی انجام می دهند.
امکانات جدید:
استفاده از نورتون اینساید برای پردازش کمتر و سرعت اسکن بالاتر که همین امر باعث شد تا در مجله ی AV COMPRATIVES رتبه ی اول اسکن را دارا باشد.
استفاده از نورتون لوگین جدید نسبت به نسخه های 2009 دیگر این محصول که شامل چهار بخش شده. یه بخشی رو هم دیدم اضافه شده که فکر کنم از برنامه در برابر حملات ویروس ها محافظت می کنه چون اکثر ویروس های HIGH LEVEL سعی در بستن برنامه در ابتدا دارند.
یه بخش دیگه ای هم اضافه شده به نام NORTON SAFE WEB که می تونید تمام سایت های دلخواه را درآن جستجو کنید و ببینید آیا سیمانتک آنها را ACCEPT می کند یا نه خیلی جالب بود من دیدم این قسمت رو.
پیشنهاد می کنم از دست ندینش محافظت 360 درجه از سیستم شما حالا اگه این محافظت توسط نورتون باشه به نظر شما خطری از دست اون در می ره؟
بهتره به گفته ی نویسنده ی سایت پرطرفدار HARDWARE GEEKS بسنده کنیم که می گه سیمانتک با تولید نسخه ی 3 نورتون 360 همچنان به تعجب دیگران ادامه داد.
جوایزی که این برنامه ی قدرتمند کسب کرده:
MARCH 2009 PC MAGAZINE: EDITORS’ CHOICE AWARD
------MARCH 2009: HARDWARE GEEKS: SYMANTEC CONTINUES TO IMPRESS WITH LATEST NORTON 360 VER.3-----------
COMPUTER SHOPPER TOP 100 PRODUCTS OF 2008: BEST INTERNET SECURITY SOFTWARE-------
AUGUST 2008 LAPTOP MAGAZINE: EDITORS’ CHOICE AWARD-------
MAY 2008 SMALL BUSINESS COMPUTING: EXCELLENCE IN TECHNOLOGY AWARDS------
MARCH 2008 PC MAGAZINE: EDITORS’ CHOICE AWARD------
FEBRUARY 2008 COMPUTER SHOPPER'S "SHOPPER'S CHOICE AWARDS":
BEST SOFTWARE FOR UTILITY PACKAGE------
APRIL 2007 LAPTOP MAGAZINE: EDITORS' CHOICE AWARD------
MARCH 2007 PC MAGAZINE: EDITORS' CHOICE AWARD------
FEBRUARY 2007 CNET: EDITORS' CHOICE AWARD
این ها بدون در نظر گرفتن تکنولوژی های جدید به کار گرفته در آن می باشند.این ها فقط جوایز برنامه ی نورتون 360 می باشند!!!

محیط نرم افزار

برترین نرم افزار ها

نظرات

UserName
فیـــــلم های پیشنهـــــــــادی
مطالب پیشنهــــــــــــــادی
آدرس :
بلوار کشاورز - خیابان نادری - نبش حجت دوست پلاک 12
تلفن :
فکس :
وب سایت :