برترین نرم افزارهای روز دنیا

بنر صفحه اصلی

مرورگر تیزبال

مشخصات برنامه

به روز رسانی : 1388/3/13

دسته : نرم‌افزارهاي کاربران/

سیستم عامل :

حجم : 3.27 مگابایت

مجــوز : رایگان

تعداد دانلود :2754

تعداد بازدید :5416

نسخه های نرم افزار

فاقد نسخه

توضیحات

راهنمای کلی مرورگر تیزبال: جهت افزایش سرعت نمایش صفحات ، قسمت "عدم اجرای فایل های فلش" را از منوی نمایش انتخاب نمایید. در صورت عدم اجرای فایل های فلش ، وضعیت اجرای فایل های فلش را از منوی "نمایش" بررسی نمایید. دیگر بنرهای تبلیغاتی ناخواسته و شناور مزاحم فعالیت شما نخواهند شد.جهت اطلاع بیشتر به بخش "تنظیمات تیزبال" مراجعه نمایید. جهت ذخیره سریع عناصر موجود در صفحه وب ، دکمه های ALT + CTRL و کلیک چپ را به طور همزمان فشار دهید. با فعال نمودن قسمت "حفاظت و امنیت مرورگر" در منوی ابزارها ، یک وبگردی امن را با تیزبال تجربه نمایید!
دسترسی آسان به صفحات باز شده ؛ تنها با حرکت چرخ موس بر روی نوار سربرگ ها.
سرعت ، زیبایی و امنیت در مرور صفحات وب ؛ فقط با تیزبال میسر خواهد شد.
با "تیزبال" دیگر نیازی به مراجعه مستقیم به موتورهای جستجو ندارید.تنها کافیست موتور جستجوی دلخواه خود را در بخش "تنظیمات تیزبال" اضافه نمایید.
جهت بستن صفحه مورد نظر خود ، بر روی سربرگ آن دابل کلیک نمایید.
با تیزبال حداقل و حداکثر تعداد صفحات در اختیار خودتان می باشد.جهت اطلاع بیشتر به بخش "تنظیمات تیزبال" در منوی ابزارها مراجعه نمایید.
آیا سایز متن صفحات به دلخواه شما نیست؟ با نگه داشتن دکمه کنترل و حرکت چرخ موس ، به سایز دلخواهتان دست یابید.
با "تیزبال" ؛ ظرافت ، کارایی ، امنیت ، انطاف پذیری و آسودگی خاطر در وبگردی به طور کاملاً فارسی را تجربه نمایید.
با حرکات عملیاتی ویژه موس ، تجربه جدیدی از مرور صفحات وب داشته باشید.جهت اطلاع بیشتر به بخش "ابزارهای پیشرفته" در منوی ابزارها مراجعه نمایید.
جهت مرور و گردش بین صفحات باز شده از دکمه میانبر ALT + TAB استفاده نمایید.
آیا متن صفحه بارگذاری شده بیش از حد طولانی و یافتن کلمه مورد نظر شما مشکل است؟ کافیست از افزونه های جستجوی تیزبال استفاده نمایید.
اگر به طور ناگهانی صفحات وب مورد مشاهده شما بسته شدند نگران نباشید.جهت بازیابی آنها تنها کافیست از دکمه های میانبر CTRL + E استفاده نمایید.
کلیه منوهای تیزبال قابلیت اختصاص یک کلید فوری را دارند.جهت اطلاع بیشتر به بخش "میانبرها" در منوی تنظیمات تیزبال مراجعه نمایید.
تیزبال به سیستم هوشمند حذف تبلیغات فرعی و شناور مجهز می باشد.جهت اطلاع بیشتر به بخش "فیلتر تبلیغات" در منوی تنظیمات تیزبال مراجعه نمایید.
آیا اطلاعات بیشتری راجع به کلمات موجود در صفحه می خواهید؟ تنها کافیست با کمک موس آن کلمه را پررنگ نموده و سپس کشیده و رها نمایید.
با تیزبال قابلیت تنظیم چندین صفحه خانگی را به طور همزمان دارید.جهت دسترسی به این قسمت به بخش "تنظیمات تیزبال" مراجعه نمایید.
جهت بستن صفحه وب مورد مشاهده تنها کافیست بر روی سربرگ آن دابل کلیک نمایید.
تیزبال قابلیت ذخیره صفحه وب شما به صورت یک فایل تصویری را دارا می باشد.جهت دسترسی به این بخش به منوی "فایل" مراجعه نمایید.
اگر می خواهید جایگاه سربرگ صفحات را به پایین صفحه منتقل نمایید ؛ با تیزبال این امکان را خواهید داشت. لطفاً به بخش "تنظیمات تیزبال" مراجعه نمایید.
جهت باز شدن لینک دلخواه خود در یک صفحه جدید ، به کمک موس لینک مورد نظر را کشیده و رها نمایید.
با تیزبال نمایش چندتایی صفحات به طور همزمان را تجربه کنید. ابتدا دکمه کنترل را پایین نگاه داشته و سپس بر روی سربرگ صفحه دیگر کلیک نمایید.
ویژگی منحصر به فرد "نمایش گروهی صفحات" را با تیزبال تجربه نموده و اوج خلاقیت را لمس کنید!!
با تیزبال قادر به تغییر پوشه های پیشفرض ذخیره فایل های برگزیدگان و نوار برگزیدگان خواهید بود. به قسمت "برگزیدگان" در بخش تنظیمات مراجعه نمایید.
از دکمه های F1 تا F12 به عنوان میانبر جهت دسترسی به سایت های دلخواه خود استفاده نمایید. به قسمت "میانبرها" در بخش تنظیمات مراجعه نمایید.
با تنظیم وضعیت فعالیت مرورگر در حالت "پنهانی" ؛ هیچ گونه ردپایی از وبگردی را به جای نخواهید گذاشت!
با تیزبال دیگر نیازی به پرکردن فرم های مختلف وب در هر بار مراجعه نخواهید داشت.فقط کافیست فرم مربوطه را برای یک مرتبه ذخیره نمایید.
تیزبال به سیستم "بهینه سازی تخصیص حافظه پردازشگر" مجهز می باشد. لطفاً به قسمت "بهینه سازی کارایی مرورگر" در منوی ابزارها مراجعه نمایید.
در بخش تنظیمات تیزبال می توانید به بیش از 150 آیتم در 10 عنوان مختلف جهت افزایش انعطاف و تنوع در وبگردی دسترسی داشته باشید. این نرم افزار توسط کاربری با نام مستعار TAALEB برای سایت تبیان ارسال گردیده است.

محیط نرم افزار

برترین نرم افزار ها

نظرات

UserName
فیـــــلم های پیشنهـــــــــادی
مطالب پیشنهــــــــــــــادی
آدرس :
بلوار کشاورز - خیابان نادری - نبش حجت دوست پلاک 12
تلفن :
فکس :
وب سایت :