برترین نرم افزارهای روز دنیا

بنر صفحه اصلی

Xilisoft 3GP Video Converter v5.1.26.0925

مشخصات برنامه

به روز رسانی : 1388/7/29

دسته : ابزارهاي CD و DVD/

سیستم عامل :

حجم : 15.77 مگابایت

مجــوز : آزمایشی

تعداد دانلود :1469

تعداد بازدید :2306

نسخه های نرم افزار

فاقد نسخه

توضیحات

همانطور که همه ما می دانیم گوشی های موبایلی که امروزه با انواع طرح ها در بازارها یافت می شوند تنها قادرند فرمت های خاصی را برای پخش ویدئو ها پشتیبانی کنند و قادر نیستند تا هر فرمتی را اجرا کنند. این در حالی است که گوشی ها همچنین برای ضبط فیلم هم قادرند تا با فرمتی خاص کار ذخیره سازی را انجام دهند ؛ برای مثال اکثر گوشی ها از فرمت 3GP استفاده می کنند و نمونه هایی هم از فرمت MP4 که این دو به صورت عادی قابل اجرا در اکثر گوشی ها نیز می باشند. حال اینجا نکته ای پیش خواهد آمد و آن هم گاهی لازم است فیلمی از سیستم رایانه به گوشی موبایل منتقل شود، می بایست این فایل تصویری حتماً به یکی از دو فرمت 3GP یا MP4 باشد. چاره ی کار این است که فایل اصلی را با تبدیل به یکی از این دو به فایل قابل اجرا در گوشی موبایل تبدیل کنیم.
یکی از نرم افزارهایی که هم قابلیت پشتیبانی از اکثر فرمت های رایج را داراست و هم این که از قابلیت های نسبتا کاملی بهره می برد، XILISOFT 3GP VIDEO CONVERTER نام گرفته است. این نرم افزار قدرتمند قادر است تا در سریع ترین زمان ممکن و بسته به حجم و فایل های ورودی و خروجی کار تبدیل را انجام دهد. همچنین امکان اعمال تنظیماتی از قبیل اندازه تصاویر و کیفیت فایل خروجی، امکان تبدیل فایل تصویری به صوتی و یا همان استخراج صوت از تصویر و همچنین قابلیت STOP چندباره از جمله قابلیت های این نرم افزار محسوب می شود.
XILISOFT 3GP VIDEO CONVERTER قابلیت نمایش به صورت مستقیم فایل ورودی و خروجی را نیز دارد و لازم نیست که با نرم افزار جداگانه پیش نمایش به حرکت درآید.
قابلیت های کلیدی این نرم افزار : پشتیبانی از تقریبا تمامی فرمت های تصویری، امکان اعمال تنظمیاتی از نظر کیفیت و اندازه تصاویر، تبدیل فیلم 3GP به فرمت های صوتی رایج، پلیر داخلی نرم افزار، PAUSE زدن چندباره در طول تبدیل، پشتیبانی از تمامی فرمت های موجود و پشتیبانی شده از سوی گوشی های موبایل، تبدیل دسته ای فایل ها، سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز ویستا و ویندوز محبوب 7 و ...

محیط نرم افزار

برترین نرم افزار ها

نظرات

UserName
فیـــــلم های پیشنهـــــــــادی
مطالب پیشنهــــــــــــــادی
آدرس :
بلوار کشاورز - خیابان نادری - نبش حجت دوست پلاک 12
تلفن :
فکس :
وب سایت :