برترین نرم افزارهای روز دنیا

بنر صفحه اصلی

Fresh Download v8.36 Portable

مشخصات برنامه

به روز رسانی : 1388/8/13

دسته : ابزارهای مفید/ ابزار مفید اینترنت/

سیستم عامل :

حجم : 5.97 مگابایت

مجــوز : رایگان

تعداد دانلود :3083

تعداد بازدید :3578

نسخه های نرم افزار

فاقد نسخه

توضیحات

یکی از این نرم افزارها که علاوه بر مدیریت دانلودها سرعت دریافت را تا حدود زیادی بالا می برد FRESH DOWNLOAD نام دارد، این نرم افزار قدرتمند که با اکثر فرمت های رایج سازگاری دارد امکان دریافت همزمان را به کاربران نیز می دهد. این نرم افزار که با توجه به سرور دریافتی امکان STOP و RESUME نیز به فایل های دریافتی می دهد قادر است تا با چند قسمت کردن دانلود ها سرعت را تا حدود زیادی افزایش دهد.
FRESH DOWNLOAD همچنین با انواع کانکشن ها نظیر (DIAL-UP, CABLE, DSL / ADSL, SATELLITE, T1) سازگاری داشته و با توجه به نوع کانکشن سرعت دریافت را افزایش می دهد.نرم افزارمورد بحث از ویندوز ?? تا آخرین نسخه های ویندوز را پشتیبانی نموده و می توان به سادگی از آن بهره برد.
از قابلیت های کلیدی FRESH DOWNLOAD V8.36: سازگاری با انواع پروتوکل ها، سازگاری با تقریبا تمامی مرورگرها، افزایش سرعت دانلود، سازگار با تقریبا تمامی کانکشن ها، امکان STOP – RESUME ، امکان نمایش فایل های زیپ، اسکن با آنتی ویروس، زمان بندی دانلود ها، سازگار با نسخه های مختلف ویندوز این نرم افزار توسط کاربری با نام مستعار BILGISAIAR برای بخش دانلود سایت تبیان ارسال شده است.

محیط نرم افزار

برترین نرم افزار ها

نظرات

UserName
فیـــــلم های پیشنهـــــــــادی
مطالب پیشنهــــــــــــــادی
آدرس :
بلوار کشاورز - خیابان نادری - نبش حجت دوست پلاک 12
تلفن :
فکس :
وب سایت :