برترین نرم افزارهای روز دنیا

بنر صفحه اصلی

Avg 9 Free Edition

مشخصات برنامه

به روز رسانی : 1388/8/26

دسته : آنتي ويروس/ ضدجاسوسي و فايروال/

سیستم عامل :

حجم : 72.56 مگابایت

مجــوز : رایگان

تعداد دانلود :7692

تعداد بازدید :8501

نسخه های نرم افزار

فاقد نسخه

توضیحات

در نسخه جدید سرعت اسكن تا 50 درصد و سرعت بالا آمدن سیستم تا 15 درصد افزایش پیدا كرده است.
نسخه جدید نرم افزار محبوب امنیتی AVG ارائه شده است. شركت AVG ادعا كرده است در به روز رسانی جدید این محصول سرعت اسكن و سرعت بالا آمدن بالاتر رفته است. همچنین یك سری بهبودهای زیرساختی دیگر نیز انجام شده است.
شركت امنیتی AVG در مورد سرعت اسكن نسخه 9 ادعاهای قابل توجهی را كرده است. آنها ادعا می كنند سرعت اسكن حدود 50 درصد افزایش داشته است زیرا به فایلهای امن یك برچسب اطمینان می زند و تا زمانی كه ساختار آنها تغییر نكرده است وقتی را برای آزمایش دوباره صرف نمی كند. همچنین عنوان شده است كه سرعت بالا آمدن حدود 10 تا 15 درصد افزایش داشته است. فایروال پیش ساخته تنها در نسخه های حاوی INTERNET SECURITY وجود دارد و از یك پایگاه داده جدید برای تشخیص برنامه هایی كه برای دسترسی به اینترنت امن هستند، بدون نیاز به ورودی گرفتن از كاربر استفاده می كند. این پایگاه داده TRUSTEDDB نام گرفته و باعث می شود كه كاربر كمتر احساس ناراحتی در اتصال به اینترنت داشته باشد، زیرا سؤال از كاربر در مورد امن بودن برنامه ها تا 50 درصد نسبت به نسخه های قبلی كاهش می یابد. همچنین AVG عنوان كرده است كه صفحات موجود در پروسه نصب برنامه از 22 صفحه به 11 صفحه كاهش یافته اند.
تعداد كمی امكانات كاملاً جدید در نسخه 9 وجود دارد ولی جالبترین آن بخش بازیابی هویت دزدیده شده یا IDENTITY THEFT RECOVERY UNIT است كه در AVG ANTI-VIRUS و AVG FREE عرضه شده است. این امكان فعلاً تنها برای كاربران ایالات متحده قابل استفاده است.
ظاهر نسخه 9 بسیار شبیه به نسخه قبلی می باشد و بیشتر تغییرات در لایه های زیرین انجام شده اند.فقط این چیز رو باید بگویم که این نسخه همچنان ای وی جی را ای وی جی نگه داشته است.این نرم افزار در بزرگترین سایت دانلود نرم افزاری معتبر جهان دارای بیشترین دانلود بین نرم افزارهای امنیتی بوده است و چیزی بالغ بر 222 میلیون دانلود را داراست در حالی که آنتی ویروس پس از آن تنها 13 میلیون دانلود داشته است که این خود نشان از محبوبیت بالای این نرم افزار می باشد.

برترین نرم افزار ها

نظرات

UserName
فیـــــلم های پیشنهـــــــــادی
مطالب پیشنهــــــــــــــادی
آدرس :
بلوار کشاورز - خیابان نادری - نبش حجت دوست پلاک 12
تلفن :
فکس :
وب سایت :