برترین نرم افزارهای روز دنیا

بنر صفحه اصلی

Powerstrip

مشخصات برنامه

به روز رسانی : 1388/8/26

دسته : ابزارهای مفید/

سیستم عامل :

حجم : 1.28 مگابایت

مجــوز : رایگان

تعداد دانلود :1364

تعداد بازدید :2446

نسخه های نرم افزار

فاقد نسخه

توضیحات

کارت گرافیک یکی از مهم ترین مولفه ها در کیفیت نمایشگر سیستم ها می باشد بنابراین با توجه به این اهمیت لازم است تا بتوانید کنترل بیشتری بر جزئیات و تنظیمات این قطعه سخت افزاری داشته باشید . گر چه درایور کارت های گرافیک تا حدی این کنترل را به شما می دهند اما پر واضح است که این کنترل بسیار محدود بوده و به شما اجازه دسترسی به کلیه تنظیمات کارت گرافیک را نخواهد داد.
برای جبران این خلاء احتیاج به نرم افزاری دارید تا بتواند دسترسی بیشتری بر کنترل های کارت گرافیک به خصوص در سیستم هایی که از چند کارت گرافیک و یا چند مانیتور استفاده می کنند ، ایجاد کند . برخی از این کنترل ها عبارتند از : ابزارهای اصلاح رنگ ، تنظیمات هندسی صفحه نمایش و کنترل زمان سنج کارت گرافیک یکی از قابلیت های منحصر به فرد این برنامه این است که می تواند سرعت ساعت کارت گرافیک و یا تنظیمات کارایی آن را با توجه به نوع برنامه ای که کاربر اجرا کرده است به صورت اتوماتیک تغییر داده و پس از بسته شدن برنامه مجددا تنظیمات را به حالت پیش فرض برگرداند ( البته لازم است که کاربر قبلا تغییراتی را که لازم است پس از اجرای برخی از برنامه ها در کارت گرافیک اعمال شوند را برای برنامه تعریف کرده باش). با استفاده از این نرم افزار همچنین می توانید آیکون های دسکتاپ را مدیریت کرده و منابع سیستمی ویندوز را مانیتور کنید . امکان بهینه سازی حافظه فیزیکی سیستم ، نیز از دیگر قابلیت های این برنامه است .
کارتهای گرافیکی همانند VENERABLE MATROX MILLENNIUM را پشتیبانی می کند. در این نسخه کارت های گرافیک ATI سری HD ???? را پشتیبانی می کند. در واقع تنها برنامه ای است که در نوع خودش تک می باشد. این نرم افزار از چیپست های جدید و قدیمی گرفته و حتی بر روی ویندوز ویستا سری ?? بیتی اون را هم پشتیبانی می کند. با رفتن به قسمت سیستم ترای ویندوز می توانید به چیزی حدود ??? کنترل مختلف برای کارت گرافیک مختلف دسترسی پیدا کنید.

برگرداندن تغییرات طبیعی و قابلیت سفارشی کردن تغییرات مخصوص یک برنامه از دیگر قابلیت های این مجموعه می باشد. یکی دیگر از قابلیت های این مجموعه قابلیت تنظیم برای بازی می باشد که شما با می توانید میزان هرتز را حتی با ممیز شناور نیز کنترل کنید واقعا ارزیابی و دقت این نرم افزار بی نظیر می باشد.
با استفاده از نرم افزار POWERSTRIP ، می توانید از کارت گرافیک خود همچون یک حرفه ای استفاده کنید.

برترین نرم افزار ها

نظرات

UserName
فیـــــلم های پیشنهـــــــــادی
مطالب پیشنهــــــــــــــادی
آدرس :
بلوار کشاورز - خیابان نادری - نبش حجت دوست پلاک 12
تلفن :
فکس :
وب سایت :