برترین نرم افزارهای روز دنیا

بنر صفحه اصلی

Avast Internet Security 5.0.377 Final

مشخصات برنامه

به روز رسانی : 1388/11/21

دسته : آنتي ويروس/

سیستم عامل :

حجم : 44.15 مگابایت

مجــوز : آزمایشی

تعداد دانلود :4075

تعداد بازدید :5132

نسخه های نرم افزار

فاقد نسخه

توضیحات

شرکت ALWIL نرم افزار آنتی ویروس قدرتمندی را ارائه میکند که به عنوان راهکاری برای امنیت برای استفاده شخصی و اداری کاربرد دارد. این نرم افزار دارای طراحی عالی کاربردی استثنایی, عملکردی بالا را برای شما به ارمغان می آورد. آنتی ویروس و امنیت اینترنت AVAST جایزه پیشرفته ترین آنتی ویروس خود را در آزمایش های AV-COMPARATIVES را بدست آورد.
مجموعه نرم افزار AVAST برای حفظ امنیت سیستم شما از هرنوع تهدید ویروسی طراحی شده است. اگر این نرم افزار را همراه دیگر برنامه ها مانند پشتیبانگیری از اطلاعات استفاده کنید، احتمال از دست دادن اطلاعات و ویروسی شدن آنها به طور چشمگیری کاهش پیدا می کند.
نرم افزار AVAST INTERNET SECURITY همراه با ضد اسپم و دیوار آتشین داخلی طراحی شده است. فقط کافی است آن را نصب کنید و این نرم افزار در BACKGROUND از سیستم شما محافظت میکند. لازم نیست کار خاصی انجام دهید، فقط آن را نصب و همه چیز را فراموش کنید.
محافظ REAL TIME: این ابزار مهمترین ابزار این نرم افزار است و به صورت کاملا فعال است تا از ویروسی شدن سیستم جلوگیری کند. این ابزار به صورت REAL TIME تمامی کارهای درحال انجام و فایل ها و برنامه های فعال را بررسی میکند. و در صورتی که فایلی اجرا شود آن را بررسی میکند.
VIRUS CHEST: فضای از هارد شما ره به یک پوشه ای با خصوصیات ویژه اختصاص میدهد و تمامی عوامل تحدید کنتده را در آنجا نگهداری میکند. شما می توانید با این فایل ها در این پوشه با مقدار امنیت بیشتر و مقداری محدودیت کار کنید.
فیلتر ضد اسپم AVAST: نرم افزار INTERNET SECURITY این بسته امنیتی مجهز به ضداسپمی است که با وجود آن از ایمیل های اسپم (هرزنامه) جلوگیری میشود. اسپم ها باعت اشغال فضای ایمیل شما شده و حتی باعث کاهش سرعت اینترنت، دسترسی به سرور و شبکه داخلی میشود.
دیوار آتشین: INTERNET SECURITY دارای دیوار آتشینی است که میتوان آن را بصورت کاملا مستقیم از داخل برنامه AVAST کنترل کرد. این دیوار آتشین کلیه ارتباط شما با شبکه بیرونی را کنترل میکند و از خروج اطلاعات حساس ونفوذ دیگران مانند هکرها به سیستم جلوگیری می کند و برپایه دو دستور ALLOW و DENY کار میکند.
اسکنر COMMAND-LINE: نرم افزار ASHCMD کارایی مانند AVAST دارد. موتور اسکن MALWARE های ناخاسته را شناسایی میکند. به همین دلیل کارایی آن درست مانند اسکن معمولی با خود AVAST است. این نوع اسکن دارای پاراکترهای مختلفی است. برای دیدن این پارامترها فایل ASHCMD را پیدا و روی آن دابل کلیک کنید. پنجره ای باز شده حاوی اطلاعات در مورد پارامترهای است.

برترین نرم افزار ها

نظرات

UserName
فیـــــلم های پیشنهـــــــــادی
مطالب پیشنهــــــــــــــادی
آدرس :
بلوار کشاورز - خیابان نادری - نبش حجت دوست پلاک 12
تلفن :
فکس :
وب سایت :