برترین نرم افزارهای روز دنیا

بنر صفحه اصلی

Runtime Get DataBack v4.0

مشخصات برنامه

به روز رسانی : 1388/12/3

دسته : بازيابي اطلاعات/

سیستم عامل :

حجم : 5.25 مگابایت

مجــوز : آزمایشی

تعداد دانلود :3769

تعداد بازدید :4247

نسخه های نرم افزار

فاقد نسخه

توضیحات

یکی از قدرتمندترین و مطرح ترین نرم افزارهای بازیابی اطلاعات که از سوی بسیاری از منتقدان و علاقمنذان گزینه ی اول مراجعه برای بازیابی اطلاعات است، نرم افزار GETDATABACK شرکت RUNTIME SOFTWARE است که در دو ویرایش برای درایوهای دیسک سخت با فرمت FAT و همچنین نسل جدید درایو ها با فرمت NTFS عرضه شده است.

برای GETDATABACK تفاوتی ندارد فایلهای شما چگونه حذف شده اند، بر اساس اتفاقات و مشکلات برق رسانی آسیب دیده اند، به صورت فیزیکی صدمه دیده اند، به صورت عمدی و به طور کامل از پاک شده اند، فرمت شده اند و حتی عملیات FDISK بر روی هارد شما صورت گرفته است. خواه ویندوز و سیستم عامل درایو شما را می شناسد و خواه خیر، GETDATABACK با استفاده از الگوریتم و فن آوری پیشرفته خود به بررسی سکتور به سکتور هارد پرداخته و تمامی آنچه را که با سیستم پیشرفته خود قادر به خواندن است برای شما ثبت می کند و سرانجام همگی اطلاعات به دست آورده خود را به صورت پوشه بندی شده برای شما مرتب کرده و به نمایش می گذارد تا بتوانید براحتی اطلاعات حذف شده خود را پیدا نمایید.
آسانی استفاده از نرم افزار و راهنمایی مرحله به مرحله درونی نرم افزار و همچنین مناسب بودن هم برای اهالی فن و هم برای افراد آماتور از دیگر قابلیت های برتر نرم افزار GETDATABACK است . این نرم افزار در فایل شماره ی یک برای درایوهای با فرمت NTFS و در فایل شماره ی 2 برای درایو های با فرمت FAT تهیه شده است.

برترین نرم افزار ها

نظرات

UserName
فیـــــلم های پیشنهـــــــــادی
مطالب پیشنهــــــــــــــادی
آدرس :
بلوار کشاورز - خیابان نادری - نبش حجت دوست پلاک 12
تلفن :
فکس :
وب سایت :