برترین نرم افزارهای روز دنیا

بنر صفحه اصلی

AbiWord 2.8.3 Final

مشخصات برنامه

به روز رسانی : 1389/1/18

دسته : کاربردی/

سیستم عامل :

حجم : 7.92 مگابایت

مجــوز : رایگان

تعداد دانلود :1428

تعداد بازدید :2889

نسخه های نرم افزار

فاقد نسخه

توضیحات

نرم افزار ABI WORD یکی از جایگزین های بسیار مناسب برای نرم افزار MS WORD است که با حجم کم و کارایی بالا آینده بسیار خوبی را پیش رو دارد.از مزیت های بسیار خوب این نرم افزار قابلیت اضافه نمودن گزینه هایی است که شرکت تولیدی در اختیار کاربران قرار می دهد. این قابلیت ها به صورت پکیج های مختلف در اختیار کاربران قرار می گیرد و آنها می توانند بنا به نیاز خود برنامه را قدرتمند نمایند.
ABIWORD به صورت MULTI PLATFORM طراحی شده است، یعنی قابلیت اجرا بر روی سیستم عامل های مختلفی مانند WINDOWS, LINUX, QNX, FREEBSD یا SOLARIS است و بسیار مناسب برای انجام برد وسیعی از وظایف پردازش واژه است. قابل تعمیم و همکاری با اسناد مختلف نیز از ویژگی های این ابزار قدرتمند است به گونه ای که ABIWORD قادر به خواندن و نوشتن تمامی انواع اسناد استاندارد موجود مانند اسناد نرم افزارهایی همچون OPENOFFICE.ORG، MICROSOFT WORD، WORDPERFECT، RICH TEXT FORMAT، صفحات وب HTML و بسیاری فرمت های دیگر است. با استفاده از گزینه های صفحه بندی و چیدمان این نرم افزار می توانید به اسناد خود ظاهری حرفه ای، علمی یا سرگرم کننده دهید. همچنین می توانید از جداول، بولت ها، لیست ها، تصاویر، پانوشت ها، نوشته های پایانی و الگوهای مختلف برای ارتقا و بهبود ظاهر سند خود بهره ببرید.
از ویژگی های این برنامه: انجام برد وسیعی از وظایف پردازش واژه، اجرا برروی پلترفم های مختلف مورد علاقه شما مانند WINDOWS, LINUX, QNX, FREEBSD یا SOLARIS، طراحی به صورت کاملا مدرن و بروز متناسب با استانداردهای انواع اسناد موجود، تعمیم و همکاری با سایر نرم افزارهای واژه پرداز مختلف مانند اسناد OPENOFFICE.ORG، MICROSOFT WORD، WORDPERFECT، RICH TEXT FORMAT، صفحات وب HTML و بسیاری موارد دیگر، ارائه گزینه های صفحه بندی و چیدمان پیشرفته اسناد، سازگاری با زبان های مختلف و بین المللی، دارا بودن دیکشنری برای بیش از ?? زبان مختلف دنیا، استفاده از توابع ارائه شده توسط سیستم مانند بازگذاری سیستم و ظرفیت های چاپ، رایگان بودن نرم افزار، سرعت در اجرای بارگذاری. این برنامه توسط کاربری با نام BILGISAIAR برای بخش دانلود ارسال شده است.

برترین نرم افزار ها

نظرات

UserName
فیـــــلم های پیشنهـــــــــادی
مطالب پیشنهــــــــــــــادی
آدرس :
بلوار کشاورز - خیابان نادری - نبش حجت دوست پلاک 12
تلفن :
فکس :
وب سایت :