برترین نرم افزارهای روز دنیا

بنر صفحه اصلی

Bywifi Video Downloader 2.32

مشخصات برنامه

به روز رسانی : 1389/7/18

دسته : ابزار مفید اینترنت/

سیستم عامل :

حجم : 7.8 مگابایت

مجــوز : رایگان

تعداد دانلود :1711

تعداد بازدید :2255

نسخه های نرم افزار

فاقد نسخه

توضیحات

BYWIFI برنامه ای رایگان برای دانلود، تبدیل و سرعت بخشیدن به جربان تماشای ویدیو در سایت هایی نظیر یوتیوب، یاهو، DAILYMOTION، METACAFE، MYSPACE و غیره است. از بسیاری از فناوری های شبکه مانند P2P و MULTIPLE TASKS نیز پشتیبانی می نماید. به گفته سازندگان این برنامه، میزان ارسال بیت هنگام اجرای ویدیو از طریق BYWIFI 3.5 برابر سریع تر از حالت معمول است. از طریق این برنامه قادر خواهید بود ویدیوهای خود را به فرمت های قابل نمایش در موبایل و کامپیوترهای دستی تبدیل کنید.
از ویژگی های این برنامه این است که هنگام مشاهده یک ویدیو به صورت کامل و بستن مرورگر، برای دفعه بعدی نیاز به این نیست که دوباره ویدیوی مورد نظر را برای مشاهده بارگذاری کنید. این برنامه قابلیت جستجوی ویدیوهای برتر روز را دارد و از دستگاه های پی اس پی، آی فون، آی پد و آی پاد نیز برای تبدیل فرمت های ویدیویی پشتیبانی می نماید.
لیست وب سایت های قابل پشتیبانی توسط BYWIFI به این شرح است:
ANGRY ALIEN، BLENNUS، BLIP.TV، BREAK.COM، DAILYMOTION، DOUBLE AGENT، GOOGLE VIDEO، IFILM، METACAFE، MYSPACE، PUTFILE، TOTALLY CRAP، VIDILIFE، VSOCIAL، ANIMEEPISODES.NET، BADJOJO، BLASTRO، BOFUNK، COLLEGEHUMOR، CURRENT TV، DACHIX، DANERD، DAILYSIXER.COM، DEVILDUCKY، DOUBLE AGENT، EVTV1، FINDVIDEOS، KONTRABAND، LULU TV، MIDIS.BIZ، MUSIC.COM، MUSICVIDEOCODES.INFO، NEWGROUNDS، NOTHINGTOXIC، PIXPARTY، PLSTHX، REVVER، SHARKLE، SMITHAPPENS، STREETFIRE، THAT VIDEO SITE، VIDEOCODESWORLD، VIDEOCODEZONE، VIMEO، YIKERS، YOUTUBE و ZIPPYVIDEOS.
لازم به ذکر است که این برنامه بر روی کلیه نسخه های ویندوز قابل اجراست و از مرورگرهای فایرفاکس و اینترنت اکسپلورر پشتیبانی می کند.
این نرم افزار توسط یکی از کاربران با نام جاده دوستی جهت شرکت درمسابقه دانلود ارائه شده است

برترین نرم افزار ها

نظرات

UserName
فیـــــلم های پیشنهـــــــــادی
مطالب پیشنهــــــــــــــادی
آدرس :
بلوار کشاورز - خیابان نادری - نبش حجت دوست پلاک 12
تلفن :
فکس :
وب سایت :