برترین نرم افزارهای روز دنیا

بنر صفحه اصلی

Norton 360 V5.0.0.125

مشخصات برنامه

به روز رسانی : 1389/12/4

دسته : آنتي ويروس/ ضدجاسوسي و فايروال/

سیستم عامل :

حجم : 105.85 مگابایت

مجــوز : آزمایشی

تعداد دانلود :784

تعداد بازدید :1398

نسخه های نرم افزار

فاقد نسخه

توضیحات

همانگونه که روز به روز سیستم های کامپیوتری پیشرفته تر و به اصطلاح سازندگان امن تر می شود ولی به همان نسبت نیز برنامه های مخرب نیز پیشرفت نموده و نسبت به گذشته هوشمند تر و با روش ها و راههای جدیدتری پا به عرصه حیات می گذارند! پس لزوم نصب نرم افزار های محافظ یا همان آنتی ویروس ها روز به روز محسوس تر می شود ولی همانطور که می دانید نرم افزار های آنتی ویروس به تنهایی امنیت کامل را برقرار نمی کنند و چند نرم افزار دیگر نیز باید در کنار آنتی ویروس ها نصب شود که کمتر فردی این نرم افزار ها را نصب می کند. به همین خاطر شرکت سیمانتک SYMANTEC، بزرگترین تولیدکننده نرم‌افزارهای ضدویروس در جهان،که به بهترین فروشنده معروف است(BEST BUY) وهر ساله جایزه های زیادی را کسب می کند برای پنجمین سال پیاپی اقدام به انتشار نرم افزاری کرده که تمامی نیازهای کاربران را پاسخگو باشد.بله NORTON 360 V5 . این نرم افزار از تمامی زوایای کامپیوتر شما محافظت می کند و با کمک ابزار های مختلف در زمینه حفاظت سیستم از ویروس ها ، مقابله در مقابل برنامه های جاسوسی ، حفاظت سیستم و هویت شما به صورت ONLINE و حمایت از شما در مقابل دزدی هویت در اینترنت که امروزه به یکی از مهمترین مشکلات اینترنت تبدیل شده ، چک نمودن وب سایت ها برای جلوگیری از بروز مشکلات احتمالی ، دارای دیواره آتش قدرتمند برای مقابله با نفوذ هکرها به سیستم شما ، قابلیت ذخیره سازی اطلاعات آنلاین و … به یاری کاربر می شتابد.این برنامه در قسمت امنیتی خود از موتور نورتون 2011 استفاده می کند.در امتحانات اخیر مجله ی PASSMARK این نرم افزار برترین نرم افزار در دسته ی توتال سکیوریتی ها قرار گرفت.استفاده از تکنولوژی های جدید و تکنولوژی ابر موجود در این نرم افزار باعث شده است تا در زمینه ی امنیت در حوزه ی اینترنت یک سر و گردن بالاتر از نرم افزارهای دیگر باشد.
ویژگی های جدید این نرم افزار:
1- سرویس REPUTATION که به نوعی با وصل شدن به شبکه و آنالیز فایل های شما در محیط ابری سرور سیمانتک میزان امنیت نرم افزار مورد اجرا را تخمین می زند و به نوعی در صورت ناامن بودن آن را بدافزار تلقی می کند.این قسمت به علت کاربران بیشمار نرم افزارهای نورتون در جهان باعث پیش افتادن این نرم افزار نسبت به همه ی نرم افزارهای امنیتی شده است.
2- NORTON INSIGHT که در صورت وصل شدن به اینترنت امنیت فایل ها را در محیط امنیتی کاربران نورتون چک می کند.
3- SONAR™ 3 BEHAVIORAL PROTECTION که قدرت نرم افزار را برای شناسایی بدافزارهای به روز بیشتر کرده است.فقط یادتان باشد که طبق گفته ی مسیولین نرم افزار نورتون به مجله ی AV COMPRATIVES ، بهتر است در تنظیمات گزینه ی HEURISTIC PROTECTION را بر روی AGGRESIVE قرار دهید.
4- ویروس شناسی بسیار بالا در این نسخه (بنده خود این بخش را تست کردم و از 100 نمونه بدافزار هر 100 تا شناسایی شد که توسط هیچ نرم افزاری ثبت نشده است).
5- هشدار به شما در مورد دانلودهای خطرناک
6- کمک به بهبود عمکلرد نرم افزارهای کاربردی شما
7- بهبود در چندین و چند زمینه ی این نرم افزار....
فکر می کنم برترین نرم افزار امنیتی حال حاضر در دنیا این نرم افزار می باشد.

محیط نرم افزار

برترین نرم افزار ها

نظرات

UserName
فیـــــلم های پیشنهـــــــــادی
مطالب پیشنهــــــــــــــادی
آدرس :
بلوار کشاورز - خیابان نادری - نبش حجت دوست پلاک 12
تلفن :
فکس :
وب سایت :