برترین نرم افزارهای روز دنیا

بنر صفحه اصلی

بهینه سازی کامپیوتر با Acelogix System TuneUp 3.0.0.434

مشخصات برنامه

به روز رسانی : 1390/9/23

دسته : بهينه کننده ويندوز/

سیستم عامل :

حجم : 6.1 مگابایت

مجــوز : آزمایشی

تعداد دانلود :204

تعداد بازدید :520

نسخه های نرم افزار

فاقد نسخه

توضیحات

نرم افزار ACELOGIX SYSTEM TUNEUP نام نرم افزاری است از کمپانی ACELOGIX که قبلا آن را با اسم ACE UTILITIES می شناختیم . این برنامه که از یک محیط بسیار زیبا و کاربرپسند برخوردار است قابلیت استفاده بر روی ویندوز اکس پی و نسخه های بالا تر نظیر ویستا و سون را داراست. این نرم افزار با گرد آوری کردن ابزارهای مختلف کاربردی به شما در بهینه سازی کردن سطح عملکرد ویندوز تان کمک خواهد نمود. به طور مثال از کارهایی که به وسیله این بهینه ساز توانایی انجام آن را خواهید داشت می توان به پاکسازی فایلهای زاید از روی هارددیسک، برطرف کردن اطلاعات ناقص موجود در رجیستری و پاک کردن تاریخچه ی صفحات اینترنتی باز شده اشاره نمود. با یاری گرفتن از بخش مدیریت STARTUP می توانید مشاهده کنید که چه برنامه هایی در هنگام بوت ویندوز به صورت خودکار باز می شوند تا در اگر به برنامه ی خاصی برای شروع خودکار نیازی نداشتید ، آن را حذف کرده تا سرعت بارگذاری ویندوزتان افزایش یابد .
یکی دیگر از بخش های مفید SYSTEM TUNEUP ، حذف برنامه ها می باشد . حتما همیشه برای حذف (UNINSTALL) کردن یک نرم افزار یا بازی به بخش ADD OR REMOVE PROGRAM در کنترل پنل ویندوز می رفته و با استفاده از آن اقدام به پاکسازی برنامه ها می کرده اید اما آیا می دانستید که با استفاده از این روش ، اطلاعات ناقص زیادی بر روی رجیستری ویندوز انباشته شده و خود دلیلی بر افت سرعت کامپیوتر شما می گردد؟
برای همین منظور بخشی نیز برای مدیریت آن-اینستال در نرم افزار SYSTEM TUNEUP گنجانده شده است که کار آن در مرحله نسخه حذف برنامه ها همانند بخش مشابه در ویندوز می باشد و پس از آن رجیستری را برای یافتن اطلاعات به جای مانده از برنامه پاک شده اسکن کرده و با حذف داده های یافت شده ، افت سرعتی را که در کمین شماست از بین می برد .

برترین نرم افزار ها

نظرات

UserName
فیـــــلم های پیشنهـــــــــادی
مطالب پیشنهــــــــــــــادی
آدرس :
بلوار کشاورز - خیابان نادری - نبش حجت دوست پلاک 12
تلفن :
فکس :
وب سایت :