برترین نرم افزارهای روز دنیا

بنر صفحه اصلی

آنتی ویروس قدرتمند اویرا، Avira Antivirus Premium 2012 12.0.0.1141 Final

مشخصات برنامه

به روز رسانی : 1391/2/26

دسته : آنتي ويروس/

سیستم عامل :

حجم : 92.25 مگابایت

مجــوز : آزمایشی

تعداد دانلود :4034

تعداد بازدید :5365

نسخه های نرم افزار

فاقد نسخه

توضیحات

AVIRA ANTIVIR PREMIUM آنتی ویروسی که همه کاربران با اسم آن آشنایی کامل دارند و از قدرت آن در زمینه ویروس یابی و امنیتی باخبر هستند. این نرم افزار قدرتمند در زمینه امنیتی در واقع یک آنتی ویروس جامع و بسیار انعطاف پذیر است که امنیت سیستم شمارا فراهم می کند و به راحتی می تواند انواع ویروس ها، مالویرها، بدافزارها و دیگر مواردی که به سیستم شما آسیب می رساند را شناسایی و از بین ببرد. برخی از مهمترین قابلیت های این آنتی ویروس از جمله ANTIVIR GUARD این ویژگی در هر لحظه در حال کار می باشد و تمام کارهای کاربری که از سیستم در حال استفاده می باشد را مورد بررسی قرار می دهد از جمله عملیات کپی کردن، اجرای نرم افزارها و کار کردن با آن ها، اسنادها و ...
از جمله نکات جالب در این بخش این است که شما هنگام کار کردن با هر فایلی یا اسنادی اگر نام آن را تغییر دهید این بخش در پایگاه داده خود آن را ذخیره کرده و دیگر برای بار بعدی آن را از نو اسکن نمی کند. ویژگی مهم دیگر آن MAIL GUARD ANTIVIR می باشد که کاربرانی که با ایمیل زیاد سر و کار دارند مفید است این ویژگی در واقع تمام فایل ها (HTML ، SCRIPT ، عکس ها ، فایل های فلش ، فایل هایی ویدیویی ، فایل های صوتی و ...) که در ایمیل شما قرار دارد، چک می کند و اجازه دانلود آن را به شما می دهد و همچنین هرزنامه ها را به طور خودکار شناسایی نموده و به کاربر هم هشدار می دهد.
ویژگی بعدی ROOT KIT DETECTION نام دارد که همانطور از نام آن پیدا است همواره در حال بررسی نرم افزارهای نصب شده و فایل های مخرب بر روی سیستم می باشد. این آنتی ویروس همچنین دارای ویژگی WEB GUARD ANTIVIR نیز می باشد که در همه آنتی ویروس ها مرسوم می باشد که تمام سایت هایی که کاربر وارد می شود را چک می نمایید و سایت های ناامن را مسدود می کند.
این نسخه بر روی هر دو سیستم عامل 32 بیتی و 64 بیتی نصب می شود و نسخه مجزا برای هر کدام ندارد.

توجه:
بعد از دانلود هر سه قسمت تنها یکی از فایل ها را از حالت فشرده خارج کنید تا فایل نصبی در اختیارتان قرار بگیرد.

محیط نرم افزار

برترین نرم افزار ها

نظرات

UserName
فیـــــلم های پیشنهـــــــــادی
مطالب پیشنهــــــــــــــادی
آدرس :
بلوار کشاورز - خیابان نادری - نبش حجت دوست پلاک 12
تلفن :
فکس :
وب سایت :