برترین نرم افزارهای روز دنیا

بنر صفحه اصلی

پاکسازی فایل های اضافی رایانه به همراه نسخه قابل حمل، Temp File Cleaner 4.0.2

مشخصات برنامه

به روز رسانی : 1391/3/7

دسته : بهينه کننده ويندوز/

سیستم عامل :

حجم : 2.33 مگابایت

مجــوز : رایگان

تعداد دانلود :1034

تعداد بازدید :2251

نسخه های نرم افزار

فاقد نسخه

توضیحات

در صورتی که مدت بسیاری است که ویندوز خود را عوض نکردید و سرعت رایانه شما به خاطر وجود فایل های زاید نیز بسیار افت کرده و می خواهید نفسی دوباره به سیستم خود بدهید، این نرم افزار رایگان و کم حجم می تواند شما را به آرزویتان برساند.
این نرم افزار با بررسی ویندوز شما شروع به یافتن فایل های اضافی سیستم می کند، سپس به می رود سراغ مرورگرهای موجود در رایانه و فایل هایی که توسط این مرورگر ها تولید شده را شناسایی کرده و در چشم به هم زدنی آن ها را نیز نابود می کند، علاوه بر این به شما امکان بررسی چند مورد دیگر از جمله فایل های: آفیس، VISUAL STUDIO، ADOBE FLASH PLAYER، JAVA، AD-AWARE را نیز می دهد.
سرعت خیره کننده این نرم افزار به قدری است که در عرض دقایق کوتاهی شاهد بررسی و پاک شدن چندین گیگ از فضای هارد خود خواهید بود. این نرم افزار در بررسی فایل ها یک سری تنظیماتی را نیز تعبیه کرده تا کاربر با توجه به نیاز خود از پاک شدن فایل های مورد نیاز جلوگیری کند. در تصویر بزرگ نرم افزار می توانید این تنظیمات را مشاهده کنید.
فقط دقت کنید قبل از پاکسازی حتما از فایل های مورد نیاز خود یک پشتیبان تهیه کنید چون این نرم افزار به محض شروع به کار و شناسایی فایل های اضافی به سرعت آن ها را نابود می کند. این نرم افزار با نسخه های مختلف ویندوز سازگار است.

توجه:
فایل شماره1 نسخه اصلی و فایل شماره 2 نسخه قابل حمل (بدون نیاز به نصب/ پرتابل/ PORTABLE) می باشد.

برترین نرم افزار ها

نظرات

UserName
فیـــــلم های پیشنهـــــــــادی
مطالب پیشنهــــــــــــــادی
آدرس :
بلوار کشاورز - خیابان نادری - نبش حجت دوست پلاک 12
تلفن :
فکس :
وب سایت :