برترین نرم افزارهای روز دنیا

بنر صفحه اصلی

فایروال قدرتمند، ZoneAlarm Free Firewall 10.2.072.000

مشخصات برنامه

به روز رسانی : 1391/5/5

دسته : ضدجاسوسي و فايروال/

سیستم عامل :

حجم : 164.07 مگابایت

مجــوز : رایگان

تعداد دانلود :900

تعداد بازدید :2043

نسخه های نرم افزار

فاقد نسخه

توضیحات

ZONEALARM یكی از بهترین نرم افزارها در زمینه محافظت كامپیوتر و اطلاعات در مقابل حمله های اینترنتى برای کامپیوترهای خانگی است. از ویژگی های این نرم افزار: جلوگیری از نفوذ هکرها به کامپیوتر، محافظت از کامپیوتر در مقابل ویروس ها، تروجانها، کرم های اینترنتی، کنترل دسترسی برنامه ها به اینترنت، محافظت از کامپیوتر شما در برابر کوکی های مخرب و تبلیغات مزاحم، جلوگیری از ورود جاسوس ها ( SPY ) می باشد. این نرم افزار رایگان با نسخه های مختلف ویندوز سازگار است.
در نگارش جدید دیوار آتش ZoneAlarm مطابق سیاست قدیمی این موسسه ابتدا Hide IP آی پی سیستم مورد حفاظت از دسترسی خارج میگردد ( دوستان توجه داشته باشند Hide IP با تغییر آی پی متفاوت میباشد ) و سپس کلیه پورتهای غیر قابل استفاده مسدود میگردد . دوستان آشنا با هک به خوبی به این نکته واقف میباشند که صرفنظر از اکراه اکثر هکرهای عزیز از هک Client ها ( بیشتر به دلیل تغییر مداوم آی پی ) عدم دسترسی به آی پی سیستم مورد نظر یکی بزرگترین مشکلات ادامه هر نوع عملیات هک از جمله گرفتن شل ویا اجرای اکسپلویت بر روی کامپیوتر قربانی میباشد و ZoneAlarm با در پیش گرفتن همین سیاست قدیمی نفوذ به سیستم حفاظت شده بسیار دشوار ( البته نه غیر ممکن ) میسازد . لازم به ذکر میباشد بسیاری از فایروالهای گرانقیمت سخت افزاری نیز با استفاده از تکنیک مشابه سیستم حفاظت شده توسط خود را بر روی اینترنت نامرئی مینمایند .
نکته جالب دیگری که در مورد ZoneAlarm Free شایان توجه میباشد . توجه خاص فایرول به حرکات نرم افزارهای اجرا شده بر روی سیستم مورد حفاظت خود میباشد چرا که اگر نسخه رایگان زون آلارم یک Two-Way Firewall به حساب نمی آید ( Two-Way فایروال به دیوار آتشی گفته میشود که از سیستم عامل هم در مقابل عوامل خارجی و هم کاربران و نرم افزارهای موجود محافظت نماید ) ولی امکان کنترل نرم افزارهای موجود بر سیستم به آن اضافه گردیده است که حقیقتا نیز برای برخی از کاربران خانگی ضروری میباشد . همچنین توجه به این نکته ضروری میباشد که ZoneAlarm Free به صورت رایگان فقط برای کابران خانگی ارائه گردیده است و طبیعتا از گزینه های مربوط به شبکه که بیشتر مختص محیطهای تجاری میباشد پشتیبانی نخواهد کرد . همچنین دیوار آتش ZoneAlarm دارای Active Guard کوچکی میباشد که آن نیز هر از چند گاهی نیازمند آپدیت میباشد و با دریافت حجم اندکی از اینترنت بانک اطلاعاتی خود را به روز مینماید .

محیط نرم افزار

برترین نرم افزار ها

نظرات

UserName
فیـــــلم های پیشنهـــــــــادی
مطالب پیشنهــــــــــــــادی
آدرس :
بلوار کشاورز - خیابان نادری - نبش حجت دوست پلاک 12
تلفن :
فکس :
وب سایت :