برترین نرم افزارهای روز دنیا

بنر صفحه اصلی

آزمایشگاه مجازی شیمی، Chemistry Lab v6.05

مشخصات برنامه

به روز رسانی : 1391/5/17

دسته : ابزارهای مفید/

سیستم عامل :

حجم : 18.82 مگابایت

مجــوز : آزمایشی

تعداد دانلود :3619

تعداد بازدید :10888

نسخه های نرم افزار

فاقد نسخه

توضیحات

آزمایشگاه مجازی شیمی CROCODILE CHEMISTRY نرم افزار کاربردی در زمینه های مختلف شیمی که با یک آزمایشگاه مجهز با قابلیت های فراوان و کاربری آسان اجازه می‏ دهد آزمایش‏ات شیمی را بدون پا گذاشتن در آزمایشگاه و احتیاج به هیچ وسیله‏ ‏ای به جز رایانه انجام داد.
مواد و وسایلی که در نرم افزار گنجانده شده ، به طور کامل نیازهای یک آزمایش در سطح دروس دبیرستان و حتی سطوح پیشرفته تر را تأمین می کند ونحوه ی کار با آن بسیار آسان است. اگر پیش از این با برنامه های مشابه، نظیر CHEMLAB کار کرده و مشکلات کار با آن را تجربه کرده باشید، متوجه خواهید شد که نرم افزار CROCODILE CHEMISTRY به گونه ای طراحی شده که هنگام کار با این نرم افزار، با حداقل پیام های خطا مواجه خواهید شد. کار با این نرم افزار به حدی آسان است که حتی نیاز به HELP برنامه را نیز احساس نمی کنید.
هنگام انجام واکنش ها، نرم افزار امکانات جالب در اختیارتان می گذارد؛ به طور مثال: می توانید فعل و انفعالات را به شکل معادله های شیمیایی که دائماً با پیشرفت واکنش تغییر می کند ببینید، یا ازمشاهده انیمیشن های شبیه سازی تغییرات در سطح مولکولی که حتی تناسب کمی، اتم ها نیز در آن رعایت شده است، لذت ببرید.

محیط نرم افزار

برترین نرم افزار ها

نظرات

UserName
فیـــــلم های پیشنهـــــــــادی
مطالب پیشنهــــــــــــــادی
آدرس :
بلوار کشاورز - خیابان نادری - نبش حجت دوست پلاک 12
تلفن :
فکس :
وب سایت :