برترین نرم افزارهای روز دنیا

بنر صفحه اصلی

کتاب آموزش تصویری اکسل 2010 فارسی

مشخصات برنامه

به روز رسانی : 1391/6/16

دسته : علمی و آموزشی/

سیستم عامل :

حجم : 26.34 مگابایت

مجــوز : رایگان

تعداد دانلود :17356

تعداد بازدید :33755

نسخه های نرم افزار

فاقد نسخه

توضیحات

نرم افزار اکسل یك نرم افزار جامع برای كار با صفحات گسترده (SPREAD SHEET) در بسته OFFICE است. با استفاده از نرم افزار اکسل می توانید انواع جداول حاوی متون و اعداد را ایجاد كرده و از فرمولها و توابع ریاضی، آماری و منطقی جهت محاسبات مربوط به آنها استفاده كنید. همچنین، امكان ایجاد نمودارهای متنوع از مقادیر موجود در جداول نیز امكانپذیر است. در صورت استفاده از قابلیت های حرفه ای مانند ماكروها و زبان VBA میتوان گفت كه EXCEL تقریباً برای ایجاد تمام كاربرگها و نرم افزارهای مالی و آماری راه حل مناسبی به شمار می آید.
با استفاده از آموزش گام به گام و مصور این کتاب مفاهیم و روش های کار با اکسل 2007 را به راحتی درک خواهید کرد. در این کتاب علاوه بر یادگیری ترفندها و راهنمایی های عملی، مواردی از ایجاد جدول، فرمول نویسی، وارد کردن دیتابیس به صفحات اکسل، انجام تنظیمات و غیره را یاد بگیرید.
کتاب آموزش اکسل 2010 ترجمه کتاب TEACH YOURSELF VISUALLY EXCEL است که در آوریل 2010 منتشر شده است. WILEY از معتبرترین ناشران آموزشی در زمینه های گوناگون می باشد. انتشارات WILEY با شعار "کمتر بخوانید، بیشتر بیاموزید" تلاش دارد تا موضوع مورد بحث را بصورت خلاصه و کاربردی به خواننده ارائه دهد تا از مواجه شدن با صفحات و مطالب آموزشی بکاهد.
این کتاب، آموزش نرم افزار اکسل را در 335 صفحه و به زبان فارسی ترجمه و بطور کاملا رایگان توسط نویسنده کتاب آقای مهندس آرش واشقانی فراهانی به کاربران عزیز تبیان تقدیم شده است. با استفاده از این کتاب به طور جامع با نرم افزار کاربردی اکسل 2010 شرکت مایکروسافت آشنا شده و کلیه ریزه کاری های آن را می آموزید.

برترین نرم افزار ها

نظرات

UserName
فیـــــلم های پیشنهـــــــــادی
مطالب پیشنهــــــــــــــادی
آدرس :
بلوار کشاورز - خیابان نادری - نبش حجت دوست پلاک 12
تلفن :
فکس :
وب سایت :