برترین نرم افزارهای روز دنیا

بنر صفحه اصلی

نسخه های نرم افزار

فاقد نسخه

توضیحات

این مجموعه شامل ده مجله پر تیراژ همشهری است که می توانید به صورت آنلاین در موبایل آندرویدی خود از مطالب آن استفاده کنید. این بسته شامل: مجلات همشهری دانستنیها، همشهری جوان، همشهری آشپزی مثبت، همشهری دیجیتال، همشهری معماری، همشهری خردنامه، همشهری تندرستی، همشهری اقتصاد، همشهری دیپلماتیک، همشهری 24
همشهری دانستنیها:
دانستنیها به عنوان یک نشریه خوش‌نام با سابقه قابل توجه مطبوعاتی قصد دارد مطالب علمی و آخرین اخبار حوزه دانش و فناوری را به زبانی ساده و قابل فهم برای عموم مخاطبان ارائه دهد. هنوز هم عکس‌های بزرگ و دیدنی مجلات از نقاط قوت آن به شمار می‌رود.
همشهری معماری:
همشهری معماری نشریه‌ای است که نگاهی مدرن و معمارانه دارد به شهر و هر انچه در شهر است و انعکاس مطالب نسخه کاغذی این نشریه است.
همشهری تندرستی:
همشهری تندرستی نشریه‌ای است عمومی که با رویکرد سلامت محوری، قصد دارد شهروندان را برای برخورداری از زندگی سالم، حساس و مطالبه‌گر کند و شعار «همه برای سلامت، سلامت برای همه» را به یک خواست عمومی و هرروزه تبدیل نماید.
همشهری دیجیتال:
استفاده از تکنولوژی‌های ارتباطی و اطلاعاتی بیش از آنکه یک تخصص باشد؛ یک مهارت است؛ یک مهارت دیجیتال که لازمه زندگی در این زمانه می‌باشد. نشریه دیجیتال این امکان شگفت انگیز را برای شما فراهم آورده است.
همشهری اقتصاد:
همشهری اقتصاد یکی از مجلات گروه مجلات همشهری است که در تلاش است مهمترین مباحث روز را در قالب گفتگو، گزارش و مقاله کارشناسی بررسی کند. موضوع همشهری اقتصاد، اقتصاد و مسائل بین المللی است و نگاهی نیز به حوزه های فرهنگی و اجتماعی از دریچه اقتصادی دارد.
همشهری جوان:
«همشهری جوان» اولین مجله مستقل همشهری است که تا به حال بیشتر از ۳۰۰ شماره از آن منتشر شده است و محلیست برای همه جوانان ایرانی تا هر هفته به آن سر بزنند و اخبار و تحلیل ها درباره مهم ترین اتفاقات و مناسبت‌های هفته را در قالبی جذاب و با نشاط مطالعه کنند. در بخش های متنوع جوان موضوعات اجتماعی، سیاسی، فرهنگی، هنری، ورزشی، تاریخی و … مرور می شوند.
همشهری دیپلماتیک:
مجله همشهری دیپلماتیک هر دو ماه یک بار با مقالاتی تخصصی به دنبال پاسخ مهمترین سوالات روز می گردد. مقالاتی به قلم کارشناسان خبره مسائل بین‌الملل که هرکدام در حوزه کاری خود جزو سیاستگذاران روابط خارجی جمهوری اسلامی ایران به شمار می‌روند و برخی از این مقالات در برنامه دیپلماتیک منعکس شده است.
همشهری آشپزی مثبت:
آشپزی مثبت مجله ای بومی و مردمی است، در نگاه این مجله، علم تغذیه با هنر آشپزی درهم تنیده و نگاهی سلامت محور بر مطالب حاکم است و مجله به معنای واقعی مجله است، یعنی تنها بریده کتابهای آشپزی نیست و استانداردهای و ظرافتهای روزنامه نگاری را در خود دارد.
همشهری خردنامه:
زمینه تخصصی توجه و رویکرد مجله «خردنامه همشهری» عرصه دین پژوهی است و وجهه همت آن را می توان مساهمت و نقش آفرینی در ارتقای ادبیات اندیشه ای و مطالعات پایه ای مباحث دین پژوهانه دانست. خردنامه جایی است که در آن علوم انسانی در کنار علوم اسلامی معنا پیدا می کند و نویسندگان مجله به کمک این دو ابزار می کوشند تا وضع انسان ایرانی امروز را تبیین و تحلیل کنند.
همشهری ۲۴:
مجله سینمایی ۲۴ که برای مخاطبان علاقه مند به سینما و رسانه های تصویری منتشر می شود، یک قرار سینمایی دلنشین و جذاب ماهانه است. قراری که در آن خوانندگان نه تنها با جدیدترین خبرهای سینمایی و تلویزیونی روز مواجه می شوند، که نقدها و یادداشت های خواندنی مجله فرصتی برای درک و کشف زوایای تازه ای از فیلم های روز برای آنها مهیا می کند.

توجه: برای دریافت هر یک از مجلات فوق، فایل مربوطه را دریافت کنید.
فایل شماره 1: همشهری دانستنیها
فایل شماره 2: همشهری معماری
فایل شماره 3: همشهری تندرستی
فایل شماره 4: همشهری دیجیتال
فایل شماره 5: همشهری اقتصاد
فایل شماره 6: همشهری جوان
فایل شماره 7: همشهری دیپلماتیک
فایل شماره 8: همشهری آشپزی مثبت
فایل شماره 9: همشهری 24
فایل شماره 10: همشهری خردنامه

محیط نرم افزار

برترین نرم افزار ها

نظرات

UserName
فیـــــلم های پیشنهـــــــــادی
مطالب پیشنهــــــــــــــادی
آدرس :
بلوار کشاورز - خیابان نادری - نبش حجت دوست پلاک 12
تلفن :
فکس :
وب سایت :