برترین نرم افزارهای روز دنیا

بنر صفحه اصلی

نمایش اکسپلورر ویندوز به صورت تب، Clover 2.0.136

مشخصات برنامه

به روز رسانی : 1391/7/4

دسته : ابزارهای مفید/

سیستم عامل :

حجم : 2.4 مگابایت

مجــوز : رایگان

تعداد دانلود :310

تعداد بازدید :1472

نسخه های نرم افزار

فاقد نسخه

توضیحات

Clover یک نرم افزار بسیار کم حجم میباشد که دقیقا محیط مدیریت تب مرورگر گوگل کروم را با تنظیمات مشابه در اختیار شما قرار میدهد،شما میتوانید توسط این برنامه یک تب جدید (به صورت پیشفرض بخش Computer نمایش داده میشود ) ایجاد کنید و یا اینکه پوشه های محبوب خود را بوک مارک کنید تا براحتی بتوانید از طریق بوک مارک بار به آنها دسترسی سریع داشته باشید .
اما برای اینکه سرعت کار شما در هنگام استفاده از اکسپلورر ویندوز با استفاده از این برنامه بالا برود بهتر است از کلید میانبر این برنامه بهره برید. برای باز کردن Tab جدید کافی است کلید Ctrl + T را فشار دهید و یا برای بستن زبانه جاری می‌توانید از کلید میانبر Ctrl + W استفاده کنید. همچنین برای حرکت در بین زبانه باز به وسیله صفحه کلید سیستم خود می‌توانید از کلیدهای Ctrl + Tab استفاده کنید تا به سرعت در بین زبانه‌ها حرکت کنید. البته تمامی این عملیات با استفاده از اشاره گر موس و یا فشار دادن نوار چرخنده موس و یا همان کلید وسط موس و انتخاب گزینه مورد نظر از منوی باز شده نیز قابل دسترس است .
از امکانات کاربردی دیگر این برنامه رایگان نمایش نوار bookmarks در پایین نوار زبانه‌ها است که با استفاده از این نوار می‌توانید درایو و یا شاخه‌هایی را که به آن‌ها به صورت روزانه سر می‌زنید و به نوعی همیشه دوست دارید در دسترس شما باشند را در آن قرار دهید. برای اضافه کردن شاخه جدید با استفاده از اکسپلورر ویندوز خود به مسیر مورد نظر رفته و از کلید ترکیبی Ctrl + D استفاده کنید تا شاخه های مورد نظر شما در این نوار به ترتیب در دسترس قرار گیرند. این نرم افزار با نسخه های مختلف ویندوز سازگار است.

محیط نرم افزار

برترین نرم افزار ها

نظرات

UserName
فیـــــلم های پیشنهـــــــــادی
مطالب پیشنهــــــــــــــادی
آدرس :
بلوار کشاورز - خیابان نادری - نبش حجت دوست پلاک 12
تلفن :
فکس :
وب سایت :