برترین نرم افزارهای روز دنیا

بنر صفحه اصلی

آموزش حفظ قرآن كریم مخصوص تلفن همراه نسخه جاوا

مشخصات برنامه

به روز رسانی : 1391/8/22

دسته : Java/ نرم‌افزار جاوا/

سیستم عامل :

حجم : 578 کیلوبایت

مجــوز : رایگان

تعداد دانلود :13295

تعداد بازدید :20886

نسخه های نرم افزار

فاقد نسخه

توضیحات

شما در این نرم افزار می آموزید چگونه حافظ قرآن شوید!
از بهترین راههای انس با كلام نورانی الهی «حفظ قرآن» و به یاد سپردن آیات آن است. از همان آغازین روزهای نزول كلام وحی، «قرائت» و خواندن قرآن مورد سفارش فراوان رسول گرامی (صلی الله علیه و آله) بود و مسلمانان پاك‌نهاد نیز با اشتیاق به این كار مبادرت می‌نمودند و از شدت علاقه و نیز به سبب تأثیر شگرف قرآن بر جانهایشان، آیات آن را حفظ نموده و در سینه‌هایشان جای می‌دادند. این رویه در طول تاریخ اسلام نیز جریان داشت و مسلمانان همواره «حفظ قرآن» را به عنوان یكی از بهترین شیوه‌های تعامل با كلام پروردگارشان مد نظر داشتند.
در كشور ما نیز این پدیده مبارك از دیرباز نزد بیشتر خانواده‌های ایرانی به عنوان امری مقدس و ستودنی مورد توجه بوده و بحمد الله پس از پیروزی انقلاب شكوهمند اسلامی و به دنبال اقبال عمومی و همه‌جانبه مسئولان و مردم به قرآن كریم، رونق بیشتری گرفته است. این حركت مبارك در سالهای اخیر و به دنبال تأكیدات ارزشمند رهبر فرزانه انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای (مدّ ظله العالی) جایگاهی والاتر یافته است. خوشبختانه توجه به موضوع «حفظ قرآن» به ویژه پس از فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری در جمع قرآنیان كشور و ترسیم افق «برخورداری از ده میلیون حافظ»،با توجه مضاعفی از سوی متولیان فرهنگی و قرآنی كشور و حتی عموم علاقمندان به قرآن روبرو شده و امید می‌رود با یك برنامه‌ریزی جامع و نظارت و پایش همه‌جانبه و پیش‌بینی تمامی مقدمات و تمهیدات لازم، این افق به زودی در جامعه اسلامی ایران تحقق یابد و انوار درخشان قرآن كریم، هرچه بیشتر فضای جامعه را عطرآگین نماید.

نویسنده کتاب: روح اله ناظمی حافظ کل قرآن کریم
سازنده نرم افزار: حسن اسدی تابش
این نرم افزار در موبایل های جاوا مانند موبایل های نوکیا، سونی اریکسون و غیره که از سیستم جاوا (JAR) پشتبانی می کنند، قابل اجراء است. برای دریافت نرم افزار، فایل مربوط به موبایل خود را انتخاب کنید.
فایل شماره 1: آموزش حفظ قرآن JAR
فایل شماره 2: آموزش حفظ قرآن JAD

این نرم افزار توسط کاربر عزیز HIRANPOUR برای بخش دانلود سایت تبیان ارسال شده است.

برترین نرم افزار ها

نظرات

UserName
فیـــــلم های پیشنهـــــــــادی
مطالب پیشنهــــــــــــــادی
آدرس :
بلوار کشاورز - خیابان نادری - نبش حجت دوست پلاک 12
تلفن :
فکس :
وب سایت :