برترین نرم افزارهای روز دنیا

بنر صفحه اصلی

نقشه تهران نسخه جاوا، Tehran Map 2

مشخصات برنامه

به روز رسانی : 1391/8/27

دسته : نرم‌افزار جاوا/

سیستم عامل : Java

حجم : 14.53 مگابایت

مجــوز : رایگان

تعداد دانلود :20257

تعداد بازدید :32764

نسخه های نرم افزار

فاقد نسخه

توضیحات

نرم افزار نقشه تهران توسط سازمان فناوری شهرداری تهران در فروردین ماه سال 1390 تولید گردیده است و به صورت رایگان در اختیار شهروندان تهران قرار گرفته است. هم اکنون نسخه دوم و آخرین نسخه نرم افزار جامع و کامل شهر تهران بزرگ سال 91 برای موبایل با فرمت جاوا آماده دانلود است. این نقشه بر روی موبایل های جاوا، قابل نصب است.
قابلیت های نرم افزار:
قابلیت جستجوی اماكن و معابر: جستجو همواره در صفحه جاری و یا كل تهران می‌باشد. چنانچه شما بر روی خیابان و منطقه خاصی از تهران بزرگنمایی كنید و سپس جستجو در صفحه جاری را انتخاب كنید، تنها همان ناحیه كه در صفحه شما مشاهده می‌شود، جستجو خواهد شد.
قابلیت بزرگنمایی در 7 سطح: با استفاده از دكمه های 1 و 3 بر روی صفحه كلید موبایل خود و یا چنانچه گوشی شما لمسی است، با كلیك بر روی + و - می توانید بزرگنمایی را انجام دهید.
قابلیت ثبت یك مكان: شما می‌توانید مكان دلخواه خود را (مثلا یك رستوران) در یك لیست برای خود ثبت كنید كه همواره براحتی آن را پیدا كنید. چنانچه به بخش سایر گزینه‌ها رجوع كنید، به لیست اماكن ثبت شده دسترسی خواهید داشت.
قابلیت جابجایی:این نرم افزار قابلیت جابجایی نرم و آهسته نقشه را دارد. جابجایی‌ نقشه هم توسط دكمه‌های چهار جهت مرورگر موبایل میسر است و هم در صورتی كه گوشی شما لمسی است، می‌توانید نقشه را با لمس صفحه جابجا كنید.
كلیدهای میانبر:
- كلید 1 جهت كوچك نمایی (ZOOM OUT)
- كلید 3 جهت بزرگ نمایی (ZOOM IN)
- كلید 2 جهت جستجوی اماكن
- كلید 4 جهت نمایش یا عدم نمایش راهنمای كلیدها
- كلید 5 جهت دسترسی به سایر گزینه‌های نرم‌افزار
- كلید # جهت نمایش یا عدم نمایش صفحه كلید (TOUCH)

برترین نرم افزار ها

نظرات

UserName
فیـــــلم های پیشنهـــــــــادی
مطالب پیشنهــــــــــــــادی
آدرس :
بلوار کشاورز - خیابان نادری - نبش حجت دوست پلاک 12
تلفن :
فکس :
وب سایت :