برترین نرم افزارهای روز دنیا

بنر صفحه اصلی

کتاب جایگاه امر به معروف و نهی از منكر در نهضت امام حسین(ع) نسخه جاوا، اندروید و PDF

مشخصات برنامه

به روز رسانی : 1391/8/29

دسته : نرم‌افزار اندرويد/ برنامه‌هاي نصبي تلفن همراه/ علمی و آموزشی/

سیستم عامل :

حجم : 1.4 مگابایت

مجــوز : رایگان

تعداد دانلود :3905

تعداد بازدید :8790

نسخه های نرم افزار

فاقد نسخه

توضیحات

این نرم افزار کتابی است در مورد جایگاه امر به معروف و نهی از منكر در نهضت امام حسین(ع) که در سه نسخه جاوا، اندروید و PDF در اختیار شما کاربران گرامی تبیان قرار داده شده است. پدیدآورنده این کتاب آقای ولی الله اردشیری می باشند.
عناوین بخش های مختلف کتاب به شرح زیر است:
مقدمه‌؛ حماسه حسینی؛ نیاز جوامع بشری به امر به معروف و نهی از منكر؛ مهم ترین وظیفه و مسئولیت عالمان وارسته دین‌؛ جایگاه امر به معروف و نهی از منكر در فرهنگ اسلامی و سخنان امام حسین؛ قرآن كریم و جایگاه رفیع امر به معروف و نهی از منكر؛ قیام عاشورا پشتوانه امر به معروف و نهی از منكر؛ امر به معروف و نهی از منكر در نظرگاه امام حسین‌؛ امر به معروف و نهی از منكر فریاد بلند بیداری؛ نكته‌ها در خطبه بیداری؛ عالمان هادیان امت‌؛ مسؤولیت عالمان وارسته در برابر بدعت گزاران دین‌؛ دو مشخصه بارز عالمان متعهد؛ خطرناكترین آفت‌؛ نقش برجسته آمران به معروف و ناهیان از منكر؛ عزت ما در گرو نهضت حسینی؛ امام حسین مدافع بزرگ امر به معروف و نهی از منكر؛ نتیجه گیری

توجه:
فایل شماره1 نسخه جاوا، فایل شماره2 نسخه اندروید و فایل شماره3 نسخه PDF می باشد. (فایل های اندروید و PDF را حتما توسط نرم افزار WINRAR از حالت فشرده خارج کنید.)

برترین نرم افزار ها

نظرات

UserName
فیـــــلم های پیشنهـــــــــادی
مطالب پیشنهــــــــــــــادی
آدرس :
بلوار کشاورز - خیابان نادری - نبش حجت دوست پلاک 12
تلفن :
فکس :
وب سایت :