برترین نرم افزارهای روز دنیا

بنر صفحه اصلی

دانلود مجموعه آموزش گرامر زبان انگلیسی Cambridge Grammar of English

مشخصات برنامه

به روز رسانی : 1393/3/19

دسته : علمی و آموزشی/

سیستم عامل : Windows

حجم : 284.93 مگابایت

مجــوز : آزمایشی

تعداد دانلود :5733

تعداد بازدید :12965

نسخه های نرم افزار

توضیحات

راهنمای نصب

نرم افزار Cambridge Grammar of English مجموعه ای ضروری و نیازی قطعی برای هرکسی که در حال فراگیری زبان انگلیسی در هر سطحی، است. پس از تحقیقات گسترده ای که برای آماده کردن این مجموعه ارزشمند صورت گرفته ، راهکار این مجموعه شفاف سازی نکات کلیدی قوانین مکالمه و نوشتن برای استفاده روزمره شما می باشد. این مجموعه شامل یک کتاب و یک سی دی می باشد که ساختاری کاربر پسند را داراست. 
سی دی این مجموعه به شما اجازه می دهد تا مواردی که مورد نیاز شما است را به سرعت جستجو کنید ، فایل های صوتی کتاب آموزشی مجموعه را داشته باشید تا مثال های موجود در کتاب را به صورت شنوایی نیز جواب دهید و برای بهبود مکالمه خود از آن استفاده کنید، به دیکشنری آنلاین وبسایت کمبریج متصل شوید و معنی کلمات مورد نیاز خود را به صورت آنلاین جستجو نمایید و … . هدف اصلی این مجموعه رعایت ساختار صحیح جمله سازی و گرامر درست انگلیسی می باشد.
پس از دانلود تمام فایل ها، قسمت اول را توسط نرم افزار Winrar از حالت فشرده خارج نمایید تا عملیات اکسترکت انجام شود. حال فایل CGE.mds را توسط نرم افزار PowerISO فراخونی کرده و اقدام به نصب نرم افزار نمایید. البته فایل CGE.mds را توسط نرم افزارهای درایو مجازی دیگر نیز می توانید فراخونی کنید.

محیط نرم افزار

برترین نرم افزار ها

نظرات

UserName
فیـــــلم های پیشنهـــــــــادی
مطالب پیشنهــــــــــــــادی
آدرس :
بلوار کشاورز - خیابان نادری - نبش حجت دوست پلاک 12
تلفن :
فکس :
وب سایت :