عضویت در خبرنامه
صفحه آرشیو دانلود
Advanced Call Center 7.0
این نرم افزار مانند یک منشی تلفنی عمل می کند . بهترین مزیت آن سازگاری بسیار زیادی است که با انواع مودمها دارد . برخی از امکانات این نرم افزار عبارت است از :
1 - پخش پیغام خاص برای هر شماره
2 - امکان مشاهده شماره تماس گیرنده یا CALLER ID
3 - امکان چک کردن پیامها از خارج از منزل ( بدین صورت که شماره تلفن خود ر ا گرفته و با وارد کردن شماره رمز می توانید پیغامها را چک کنید )
4 - نمایش عکس تعیین شده توسط خود شما برای هر شماره در صورتی که با شما تماس بگیرد .
5 - رد کردن تماس افراد مزاحم
و ...
پس از نصب برنامه ؛ آن را اجرا کنید . سپس وارد منوی HELP شده و گزینه ABOUT را انتخاب نمایید . در پنجره ای که باز می شود بر روی کلید ENTER REGISTRATION KEY کلیک نمایید و نام و شماره سریالی را که داخل فایل متنی پوشه برنامه است را وارد نمایید و سپس کلید OK را بزنید .
ادامه ...
تعداد دانلود : 1444
تعداد بازدید : 2771
به روز رسانی : 1390/06/28
مجوز : رایگان
حجم : 2.4 MB
PhoneTray DialUp 2.28
با استفاده از این برنامه منحصر بفرد می توانید در زمان اتصال به اینترنت از تماسهایی که با شما برقرار می شود اطلاع پیدا کنید و در صورت نیاز اتصال را قطع کنید و به تلفن جواب دهید. برای کار با این برنامه مودم شما باید حتما از استاندارد V.92 پشتیبانی کند. در این صورت معمولا امکان CALLER ID و CALL WAITING را خواهید داشت و این برنامه می تواند با به کار گیری این امکانات کار خود را انجام دهد. برای استفاده از خاصیت CALL WAITING یا انتظار مکالمه این برنامه علاوه بر پشتیبانی مودم باید این سرویس که رایگان هم می باشد از طرف مخابرات برای شماره تلفن شما فعال شده باشد. در تب DIAL-UP این برنامه می توانید هماهنگی آن را با مودم خود تست کنید. این نسخه در ویندوز ویستا نیز نصب می شود. برای استفاده از امکانات برنامه و اینکه برنامه به خوبی مودم را بشناسد و از امکانات آن مانند CALLER ID استفاده کند باید درایور کامل مودم را در ویندوز نصب کنید. اگر ویندوز خودش مودم شما را نصب می کند، این نصب ناقص است و باید از طریق CD مودم را در ویندوز نصب کنید. اگر این برنامه با این شرایط شماره فرد تماس گیرنده را نشان ندهد مشخص می شود که مودم شما از این امکان پشتیبانی نمی کند.
ادامه ...
تعداد دانلود : 16046
تعداد بازدید : 17367
به روز رسانی : 1387/05/13
مجوز : آزمایشی
حجم : 1.43 MB
Classic PhoneTools 9
کاربران زیادی دنبال برنامه ای می گردند که بتوانند تماسهای تلفنی خود را از طریق کامپیوتر دریافت و ارسال کنند ولی چنین برنامه ای به زحمت پیدا می شود و اکثر برنامه های مخصوص این کار در برقراری ارتباط ضعیف بوده و یا صدا را دریافت نکرده و یا ارسال نمی کنند. نمونه این برنامه FaxTalk Communicator می باشد که قبلا در بخش دانلود موجود بوده ولی هم حجم بالایی دارد و هم اینکه یک برنامه قدیمی است و امکانات خوبی ارائه نمی کند و در ویندوز ویستا نیز نصب نمی شود. اما این برنامه هم حجم خوبی دارد. هم از جهت دریافت و ارسال صحیح صدا تست شده است و هم در ویندوز ویستا نیز قابل استفاده است. نکته مهم در استفاده از این نرم افزار این است که مودم شما در ویندوز به طور کامل نصب شده باشد و امکان Voice آن نیز قابل استفاده توسط نرم افزار باشد. این برنامه علاوه بر تماسهای تلفنی قابلیت های زیادی برای دریافت و ارسال فکس از طریق کامپیوتر نیز ارائه می کند.
ادامه ...
تعداد دانلود : 7982
تعداد بازدید : 9726
به روز رسانی : 1387/05/13
مجوز : آزمایشی
حجم : 15.91 MB
Advanced Call Recorder 1.5.0.160
با استفاده از این برنامه می توانید تمام مکالمات تلفنی دریافتی را ضبط کنید. بعد از نصب این نرم افزار آن را اجرا کنید. در تنظیم برنامه گزینه ACCESS THE MODEM THROUGH TAPI را انتخاب کنید تا بتوانید به خوبی با برنامه و مودم کار کنید. برای استفاده از این برنامه مودم شما در ویندوز باید به طور کامل نصب باشد تا قابلیت VOICE آن فعال شود. اگر ویندوز خودش مودم را نصب کرده است پس VOICE مودم نصب نشده است اما اگر خودتان مودم را با CD اش نصب کرده اید پس VOICE آن هم نصب شده است. بعد از طی کردن مراحل تنظیم برنامه اجرا می شود و به صورت اتوماتیک تماسهای دریافتی را ضبط می کند . برای پخش تماسهای ضبط شده می توانید از دکمه PLAY استفاده کرده و برای ضبط کردن دستی نیز از دکمه RECORD استفاده کنید. این برنامه حالتی به نام STEALTH MODE دارد که با فعال کردن آن آیکون برنامه از کنار ساعت نیز حذف می شود و می تواند به صورت پنهانی کار ضبط را انجام دهد. برای خارج کردن برنامه از این حالت کلید CTRL را نگه داشته و دوبار R را بزنید.
ادامه ...
تعداد دانلود : 13595
تعداد بازدید : 15126
به روز رسانی : 1387/05/13
مجوز : آزمایشی
حجم : 974 KB
Venta Fax & Voice 5.7 Business Edition
با استفاده از این برنامه می توانید کامپیوتر را تبدیل به یک فکس کامل کنید. با نصب و اجرای برنامه تصویری دقیقا شبیه به یک دستگاه فکس در مقابل شما وارد ظاهر می شود و می توانید با آن دقیقا مانند یک دستگاه فکس معمولی کار کنید. این برنامه توانایی دریافت و ارسال فکس را دارد. شما باید برای ارسال فکس محتوای ارسالی مورد نظر خود را در برنامه مورد نظر خود PRINT‌ کنید تا برای پرینتر این برنامه ارسال شده و فکس انجام شود. ظاهرا این برنامه یک خاصیت دریافت پیام را نیز دارد و از CALLER ID هم پشتیبانی می کند. شما با استفاده از این برنامه می توانید فکسهای رنگی دریافت و ارسال کنید. البته اگر طرف مقابل امکان انجام چنین کاری را داشته باشد و مثلا با همین نرم افزار کار کند.
ادامه ...
تعداد دانلود : 22054
تعداد بازدید : 24934
به روز رسانی : 1387/05/13
مجوز : آزمایشی
حجم : 3.94 MB
FaxTalk Communicator 4.5.4
این هم برنامه FAXTALK که نسخه کامل آن می باشد و تقریبا می توان گفت تنها برنامه ای است که می توان به کمک آن از کامپیوتر برای برقراری تماسهای تلفنی استفاده کرد. در بخش دانلود قدیم دو برنامه FAXTALK MESSENGER و ADVANCED CALL CENTER برای این کار قرار داده شده بود ولی کاربران زیادی با آنها مشکل داشتند و در موارد زیادی نمی توانستند صدا را به صورت دوطرفه منتقل کنند. در واقع خود بنده هم نتوانستم با آن برنامه ها این کار را به طور موفقیت آمیز انجام دهم ولی این برنامه را امتحان کرده ام و کاملا صدا را ارسال و دریافت می کند. این برنامه امکان CALLER ID هم دارد و همچنین با آن می توان فکس دریافت و ارسال کنید. منشی تلفنی این برنامه هم امکانات بسیار گسترده ای دارد و می تواند پیام نیز ذخیره کند و صدای دلخواه شما را هم به عنوان منشی تلفنی پخش کند. کاربران زیادی دنبال چنین برنامه ای بودند که به لطف امکاناتی که محیط جدید فراهم کرده است توانستیم آن را در این بخش قرار دهیم.
حجم برنامه بالاست ولی با توجه به اینکه مشکل RESUME‌ بخش دانلود برطرف شده می توانید آن را تکه تکه و در دفعات متعدد دریافت کنید.
ادامه ...
تعداد دانلود : 12560
تعداد بازدید : 16983
به روز رسانی : 1387/05/13
مجوز : رایگان
حجم : 56.36 MB
Advanced Call Center v5.7.0.654
با کمک این برنامه می توانید از کامپیوتر برای مکالمات تلفنی خود استفاده کنید. با این برنامه می توانید یک تماس برقرار کنید و یا اینکه به تماسها پاسخ دهید. همچنین می توانید از یک منشی تلفنی با تنظیمات مختلف و اعلان دلخواه با صدای خود بهره ببرید. قابلیت ضبط مکالمات نیز با این برنامه امکانپذیر می باشد.
ادامه ...
تعداد دانلود : 17786
تعداد بازدید : 19995
به روز رسانی : 1387/05/13
مجوز : آزمایشی
حجم : 2.13 MB
پشتیبانی فنی
در صورت داشتن هر گونه پیشنهاد در مورد زیر ساختهای نرم افزاری بخش دانلود و گزارش هر گونه خطا و اشکال در عملکرد این بخش به لینک زیر مراجعه فرمایید

پشتیبانی فنی
آر اس اس
  • وبگردی