عضویت در خبرنامه
صفحه آرشیو دانلود
نرم افزار موبایل نغمه های انتظار
در این بسته نرم افزار نغمه های انتظار که به صورت کتاب موبایل و مخصوص گوشی های جاوا است، تهیه شده و در برای دانلود در اختیار شما کاربران گرامی قرار گرفته است. این کتاب به صورت متن و صوت می باشد که توسط آقای سیدیاسین تهیه شده است.
این نرم افزار شامل:
دعای سلامتی امام زمان (عج)
دعای فرج
استغاثه به امام زمان (عج)
دعای کسب معرفت در زمان غیبت
صلوات خاصه امام زمان (عج)
زیارت امام زمان (عج) در روز جمعه
زیارت امام زمان (عج) بعد از نماز صبح
زیارت آل یاسین
ادامه ...
تعداد دانلود : 1900
تعداد بازدید : 4734
به روز رسانی : 1392/08/07
سیستم عامل : Java
مجوز : رایگان
حجم : 1.83 MB
نرم افزار زیارت نور ویژه گوشی های جاوا
نرم افزار زیارت نور ویژه گوشی های جاوا طراحی شده و شامل زیارت های ائمه معصومین علیهما السلام همراه با صوت می باشد. این کتاب صوتی توسط آقای سید یاسین تهیه شده است.
این ابزار شامل زیارت های زیر می باشد:
زیارت پیامبر اکرم (ص) با صوت
زیارت امین الله (زیارت امام علی (ع) ) با صوت
زیارت حضرت فاطمه (س) با صوت
زیارت امام حسن (ع) با صوت
زیارت عاشورا با صوت
زیارت ائمه بقیع (ع) با صوت
زیارت امام کاظم (ع) با صوت
زیارت امام رضا (ع) با صوت
زیارت امام جواد (ع) با صوت
زیارت امام هادی (ع) با صوت
زیارت امام حسن عسگری (ع) با صوت
زیارت امام زمان (عج) در روز جمعه با صوت
دعای سلامتی امام زمان (عج) با صوت
ادامه ...
تعداد دانلود : 1509
تعداد بازدید : 3281
به روز رسانی : 1392/08/07
سیستم عامل : Java
مجوز : رایگان
حجم : 5.57 MB
مجموعه نرم افزارهای محاسبات ریاضی قسمت 2
در این مجموعه قسمت دوم نرم افزارهای محاسباتی ریاضی که توسط کاربر گرامی آقای ارسلان محقق برای بخش دانلود ارسال شده است، در اختیار شما کاربران گرامی تبیان قرار گرفته است و به طور جداگانه می توانید برنامه ها را دانلود کرده و از آن ها استفاده نمایید.
نرم افزار محاسبه دترمینان: این نرم افزار با دریافت درایه های یک ماتریس سه در سه دترمینان آن را محاسبه کرده و ارائه می دهد.
نرم افزار محاسبه تصویر نقطه تحت دوران: این نرم افزار با دریافت مختصات یک نقطه و همچنین زاویه دوران بر حسب درجه ، مختصات نقطه حاصل از دوران و زاویه های مشابه را ارائه می دهد.
نرم افزار محاسبه ترکیب: این نرم افزار می تواند ترکیب K شیء از N شیء متمایز را محاسبه کند.
نرم افزار محاسبه ماکزیمم و مینیمم تابع سهمی: این نرم افزار با گرفتن ضرایب معادله درجه دو ، مقدار ماکزیمم یا مینیمم آن را ارائه می دهد.
ادامه ...
تعداد دانلود : 1703
تعداد بازدید : 4561
به روز رسانی : 1392/05/22
سیستم عامل : Windows
مجوز : رایگان
حجم : 240 KB
پوسته (تم) زیبای شبکه اجتماعی تبیان، Tebyan Social Network Theme
در این بسته پوسته (تم) زیبای شبکه اجتماعی تبیان که توسط کاربر گرامی تبیان آقای امید حیدری تهیه و تولید شده است، در اختیار شما کاربران گرامی قرار گرفته است که با دانلود و نصب آن سیستم خود را تبیانی کنید. این تم مخصوص ویندوز های 7 و 8 می باشد. کاربرانی که از سایر سیستم عامل ها استفاده می کنند می توانند فایل مربوط به تصاویر با کیفیت این پوسته را دانلود و استفاده کنند.
ادامه ...
تعداد دانلود : 477
تعداد بازدید : 2638
به روز رسانی : 1392/04/15
سیستم عامل : Windows
مجوز : رایگان
حجم : 6.69 MB
افزونه تبدیل تاریخ 4000 ساله در اکسل
از آنجا که امکان آپدیت مداوم آنتی ویروس از طریق اینترنت برای همگان میسر نیست و همه اشخاص به اینترنت پرسرعت دسترسی ندارند، قابلیت بروز رسانی آفلاین بسته امنیتی اوست به شما این امکان را می دهد تا با دانلود فایل های آپدیت، آنتی ویروس هر سیستمی را به آسانی و بدون نیاز به اتصال به اینترنت بروز نمایید. این آپدیت برای نسخه 9 (2014) قابل استفاده می باشد و هر دو نسخه آنتی ویروس و اینترنت سکوریتی را بروزرسانی می نماید.
ادامه ...
تعداد دانلود : 2125
تعداد بازدید : 7115
به روز رسانی : 1392/01/21
مجوز : رایگان
حجم : 2.79 MB
نرم افزارهای محاسبات ریاضی قسمت 1
در این قسمت چند نرم افزار محاسباتی ریاضی برای شما فراهم شده است که توسط کاربر گرامی تبیان آقای ارسلان محقق برای بخش دانلود ارسال شده است.
نرم افزار شماره1: این نرم افزار می تواند حاصل ضرب، جمع و تفریق دو ماتریس سه در سه را محاسبه کند.
نرم افزار شماره2: این نرم افزار می تواند حاصل یک لگاریتم را برای شما محاسبه کند.
نرم افزار شماره3: این نرم افزار می تواند جایگشت K شیء از N شیء متمایز را محاسبه کند.
نرم افزار شماره4: این نرم افزار با گرفتن دو جمله از یک تصاعد حسابی و همچنین آخرین جمله مورد نظر ، حاصل جمع جملات را ارائه می دهد.
نرم افزار شماره5: این نرم افزار دو جمله از یک تصاعد هندسی را از شما گرفته و جمله اول و قدر نسبت تصاعد را ارائه می دهد.
ادامه ...
تعداد دانلود : 2039
تعداد بازدید : 3397
به روز رسانی : 1392/05/22
سیستم عامل : Windows
مجوز : رایگان
حجم : 382 KB
کتاب لایحه قانون مجازات اسلامی نسخه جاوا
این نرم افزار جاوا بوده و بر روی اکثر گوشی ها قابل نصب است. پدیدآورنده این کتاب آقای حمید ایرانپور می باشند که در چهار باب: کلیات، حدود، قصاص و دیات در اختیار شما کاربران گرامی قرار داده شده است. این نرم افزار توسط کاربر گرامی تبیان خانم فاطمه احمدی برای بخش دانلود ارسال شده است.

گزیده ای از این کتاب:
وظیفه‌حكومت در تضمین امنیت در جنبه‌های مختلف زندگی اشخاص و توجه به مصالح جامعه با ابزار قانون، به ویژه قانون جزا اعمال می‌گردد و مباحث مرتبط با حقوق جزا به لحاظ مبانی كلان آن، ایجاب می‌نماید مقنن در تدوین قانون مجازات با شالوده‌های فكری و سیاست‌های منبعث از آن همراه گردد.
نظر به این كه مقدمه قانون اساسی قانونگذار را مكلف به رعایت ضابطه‌های مدیریت اجتماعی بر مبنای قرآن و سنت نموده و اصل دوم این قانون نیز حكومت را بر پایه ایمان به خدای یكتا و وحی الهی استوار دانسته است، توجه به اجتهاد مستمر فقهای عظام در تدوین قوانین، به‌ویژه قانون مجازات ضروری است.
در این راستا تدوین قانون دایمی مجازات اسلامی طبق بند دو اصل 158 قانون اساسی در دستور كار قوه قضاییه قرار گرفت و آسیب‌شناسی قوانین موجود در انطباق با مبانی فقهی با توجه به مباحث نظری و رویكرد اجرایی، به منظور شناخت ابهام‌ها، خلأها و نقایص قوانین صورت پذیرفت. بررسی رویه‌قضایی شامل آرای وحدت رویه هیئت عمومی دیوان عالی كشور، بخشنامه‌ها و دستورالعمل‌های صادره از مراجع عالی قضایی، نظریه‌های مشورتی اداره حقوقی قوه‌قضاییه و رویه قضات از یك سو و اخذ سیاست‌های كلان نظام در امور قضایی مصوب سال1381 مقام معظم رهبری ، مبانی و مقاصد نظام جزای اسلامی، مباحث و رویكردهای نوظهور در سیاست های كیفری و دیدگاه‌های فقها، استادان حقوق و پژوهشگران از سوی دیگر زیربنای تدوین مواد این لایحه قرار گرفت.

توجه:
فایل شماره 1 نسخه جاوا (JAR) می باشد.
فایل شماره 2 فایل کمکی جاد (JAD) می باشد که برای گوشی هایی همچون سامسونگ و موتورلا و ... لازم است. فقط توجه کنید وقتی این فایل را دانلود کردید خود به خود پسوند jad به jar تبدیل می شود که شما حتما فایل را ویرایش کرده و پسوندش را به jad مجددا تغییر دهید تا در گوشی شما اجرا شود.
ادامه ...
تعداد دانلود : 1351
تعداد بازدید : 2927
به روز رسانی : 1391/04/05
مجوز : رایگان
حجم : 794 KB
کتاب نظام حقوقی اسلام نسخه جاوا
این نرم افزار جاوا بوده و بر روی اکثر گوشی ها قابل نصب است. پدیدآورنده این کتاب آقای حمید ایرانپور می باشند که این نرم افزار توسط کاربر گرامی تبیان خانم فاطمه احمدی برای بخش دانلود ارسال شده است.

گزیده ای از این کتاب:
قبل از هر چیز سه واژه تشكیل ‏دهنده عبارت «نظام حقوقى اسلام» را به اختصار بررسى مى‏كنیم.
مقصود از «نظام»، كل یا مجموعه‏ اى است كه اجزاى آن بر طبق الگو یا طرح مشخص به هم مرتبط و پیوسته‏اند. به تعبیر دیگر، مجموعه اجزاى منسجم و مرتبط كه هدف واحدى دارند.
حقوق نیز مجموعه مقرراتى است كه بر اشخاص ـ از آن جهت كه در اجتماع‏اند ـ حكومت مى‏كند. به تعبیر دیگر، حقوق روابط اجتماعى را تنظیم مى‏كند. و در تعبیر سوم، مجموعه قواعد كلى و الزام‏آورى كه بر زندگى اجتماعى انسان حكومت مى‏كند.
بنابراین، نظام حقوقى مجموعه‏اى از قوانین جارى است كه مظهر وحدت و انسجام ذاتى آن، دسته‏اى از اصول و قواعد حقوقى است كه به منزله مبادى قوانین و مقررات شناخته مى‏شوند و نمایانگر انقسام و تفریع اصول به فروع، بر حسب نیازها و رویدادهاى ناشى از روابط اجتماعى هستند كه به طور كلّى مصداق‏هاى آن قواعد كلى ‏اند.
به تعبیر دیگر، نظام حقوقى مجموعه قوانین و مقررات منسجم و هماهنگ و مرتبط‏ اند كه بر اساس مبانى ویژه در جهت اهداف خاص خود تنظیم میشوند. بنابراین، مشخصات نظام حقوقى عبارت است از:
١. وجود مجموعه‏اى از قوانین.
٢. وجود تعداد بسیارى قاعده عام و اصول كلى منسجم.
٣. مبتنى‏ بودن مجموعه قوانین بر آن اصول و قواعد كلى.
٤. رابطه تنگاتنگ و عمیق میان قوانین و قواعد كلى در حد رابطه فرع و اصل و یا كلى و مصداق.
٥ . جامعیت قواعد كلى به طورى كه بتواند جوابگوى نیازها و موارد خاص باشد.
٦. عقلانى و انسانى‏ بودن قواعد كلى و عام به نحوى كه پذیرش عموم مردم را به دنبال داشته باشد.
٧. ضمانت اجراى قضایى درباره نقض و تخلف از قوانین.
به نظر میرسد حقوق اسلام داراى همه این مشخصات است و مجموعه دستورهاى پراكنده و گسسته‏اى نیست كه بر حسب وضعیت شخص و یا گروه خاصى اتخاذ شده باشد، بلكه مجموعه‏اى است از قوانین یكپارچه و منسجم كه بر قواعد عام و اصول كلى استوار است و قوانین و احكام به طور كلى، مصادیق جزئى و موارد خاص آن قواعد مبنایى، و اساسى محسوب مى‏ شوند.

توجه:
فایل شماره 1 نسخه جاوا (JAR) می باشد.
فایل شماره 2 فایل کمکی جاد (JAD) می باشد که برای گوشی هایی همچون سامسونگ و موتورلا و ... لازم است. فقط توجه کنید وقتی این فایل را دانلود کردید ممکن است خود به خود پسوند jad به jar تبدیل شود که شما حتما فایل را ویرایش کرده و پسوندش را به jad مجددا تغییر دهید تا در گوشی شما اجرا شود.
ادامه ...
تعداد دانلود : 628
تعداد بازدید : 1567
به روز رسانی : 1391/02/31
مجوز : رایگان
حجم : 723 KB
کتاب گیاهخواری، بهترین راه برای داشتن دنیایی سالمتر و بهتر
کتاب گیاهخواری، بهترین راه برای داشتن دنیایی سالمتر و بهتر، کتاب الکترونیکی رایگانی است که در مورد گیاهخواری و مزایای مختلف آن برای سلامتی، محیط زیست،جامعه و اقتصاد بحث شده است و در آن به نقد و بررسی گیاهخواری به طور کامل پرداخته شده است. این کتاب الکترونیکی که به صورت PDF در اختیار شما قرار گرفته است توسط کاربر گرامی آقای معین قهرمانی که خود این کتاب را به تالیف رساندند، برای بخش دانلود ارسال شده است که پیشنهاد می کنیم حتما این کتاب مفید را مطالعه کنید.
ادامه ...
تعداد دانلود : 2638
تعداد بازدید : 4176
به روز رسانی : 1391/02/26
مجوز : رایگان
حجم : 995 KB
بسته اصلاحیه تقویم شمیم یار 1391
کاربران گرامی که تقویم شمیم یار 91 را دانلود کردند می توانند با دانلود این بسته اصلاحیه برخی مواردی که در تقویم دارای اشکالات نگارشی و ویرایشی بوده را برطرف کنند. این برنامه کوچک جهت اصلاح و بهینه سازی تقویم شما تدارک دیده شده است.
دوستانی که خود نرم افزار را تا کنون دانلود نکردند می توانند از طریق لینک زیر اقدام کنند:
HTTP://WWW.TEBYAN.NET/INDEX.ASPX?PID=18390&SOFTWAREID=8158
این بسته اصلاحیه توسط کاربر گرامی GOLELEILA برای بخش دانلود ارسال شده است.
ادامه ...
تعداد دانلود : 1533
تعداد بازدید : 3149
به روز رسانی : 1391/02/25
سیستم عامل : Windows
مجوز : رایگان
حجم : 629 KB
پشتیبانی فنی
در صورت داشتن هر گونه پیشنهاد در مورد زیر ساختهای نرم افزاری بخش دانلود و گزارش هر گونه خطا و اشکال در عملکرد این بخش به لینک زیر مراجعه فرمایید

پشتیبانی فنی
آر اس اس
  • وبگردی