عضویت در خبرنامه
صفحه آرشیو دانلود
دانلود بازار کتاب قائمیه برای ویندوز نسخه 11.0.0.5
این نرم افزار اولین مارکت ایرانی جهت عرضه کتاب دیجیتالی به 3 زبان فارسی ، عربی و انگلیسی می باشدکه در آینده به بیش از بیست زبان زنده دنیا ارتقاء می یابد

نرم افزار مذکور مبتنی بر فناوری های روز با تلاش بی وقفه ی تیم فنی و تحقیقاتی مرکز تحقیقات رایانه ای قائمیه اصفهان جهت تسهیل استفاده از کتابهاى شیعه با عنوان " بازار کتاب دیجیتالی قائمیه "  طراحی و تولید شده استاز مهمترین وی‍‍‍‍ژگیهای نرم افزار:

سهولت کاربرى،

فروشگاه مجازی خرید کتاب و رفع دغدقه ی ناشرین و مولفین ،

وجود محتواهای پاک و مفید ،

دسترسی به کتاب های رایگان

سرعت مناسب نرم افزار

امکان جستجو در متن ، فهرست و عنوان کتابها

دسترسی به کتابها با زبان های مختلف

امکان دسترسی به بیش از 15000 پانزده هزار جلد کتاب که این تعداد از منابع مختلف به صورت مداوم افزایش خواهد یافت،

 

ادامه ...
تعداد دانلود : 1560
تعداد بازدید : 5386
به روز رسانی : 1395/02/29
سیستم عامل : Windows
مجوز : رایگان
حجم : 164.6 MB
کتاب چگونه در اینترنت سرمان کلاه نرود؟
این کتاب شامل مجموعه ای از اطلاعات کاربردی و مفید پیرامون کلاه برداری های اینترنتی و شیوه های شناخته شده ای مانند ترفندهای افزایش شارژ، فیشینگ، استفاده از شبکه های اجتماعی و ... می باشد. همچنین با مطالعه این کتاب می آموزیم چگونه یک فروشگاه اینترنتی قابل اعتماد را تشخیص دهیم؟ و با برخی معیارهای اعتبار سنجی برای فروشگاه های اینترنتی آشنا می شویم. همچنین 69 نکته امنیتی بانک مرکزی برای استفاده از خدمات بانکداری الکترونیک را می شناسیم.
ادامه ...
تعداد دانلود : 1190
تعداد بازدید : 2933
به روز رسانی : 1392/07/08
سیستم عامل : Windows
مجوز : رایگان
حجم : 3.32 MB
کتاب حجاب از منظر فطرت و عقل و شرع
این کتاب با این عناوین اصلی:پوشش زن از منظر فطرت و عقل، آسیب شناسی سیر صعودی بدحجابی پس از انقلاب اسلامی در کشور،حجاب از منظر شرع و حجاب از نگاه مراجع تقلید در سه نسخه جاوا، اندروید و PDF در اختیار شما کاربران گرامی تبیان قرار داده شده است. این کتاب توسط مرکز تحقیقات رایانه ای قائمیه اصفهان منتشر شده است.
ادامه ...
تعداد دانلود : 1984
تعداد بازدید : 4250
به روز رسانی : 1392/07/07
سیستم عامل : Windows ...
مجوز : رایگان
حجم : 1.23 MB
کتاب نقش آزادی در تربیت کودکان
با فرارسیدن فصل بازگشایی مدارس یکی از دغدغه های والدین نحوه رسیدگی به تکالیف درسی کودکانشان می باشد، کتاب پیش رو بررسی این موضوع و موارد دیگریست از دیدگاه شهید دکتر بهشتی.کتاب پیش رو در سه نسخه جاوا، اندروید و PDF در اختیار شما کاربران گرامی تبیان قرار داده شده است. این کتاب توسط مرکز تحقیقات رایانه ای قائمیه اصفهان منتشر شده است.
عناوین اصلی کتاب نقش آزادی در تربیت کودک:
نقش آزادى در تربیت كودكان؛ تكلیف الهى؛ معناى تكلیف؛ تضاد دو نسل؛ تعلیم و تربیت؛ اهمیت تحزّب و سازمان یافتگى؛ آموزش و پرورش فكرى كودكان؛ برخى از علتهاى مشكلات كودكان؛ نحوه رسیدگى به تكالیف درسى كودكان؛ نحوه برخورد با كودكان كنجكاو؛ عبادت كودكان؛ عادت؛ تربیت اسلامى؛ مشكل جوامع ایمانى؛ اهمیت چهره؛مرجع شناسى؛ برخى آثار تاریخى به زبان فارسى؛ تفریح از دیدگاه اسلام؛ وجه نیاز به تفریح؛ رابطه لذت با نشاط؛ ویژگى‌هاى نسل جوان؛ آزادى و شخصیت؛ شخصیت؛ بررسى این تعریف؛ تعریف شخصیت؛ رابطه آزادى با شخصیت؛ عشق الهى؛ انواع محبت
ادامه ...
تعداد دانلود : 1383
تعداد بازدید : 4370
به روز رسانی : 1392/07/01
سیستم عامل : Windows ...
مجوز : رایگان
حجم : 2.08 MB
کتاب عشق در سه نگاه
کتاب عشق در 3 نگاه با این عناوین: مبانی عشق؛ اصول عشق؛ آیین عشق و پیامدهای عشق در سه نسخه جاوا، اندروید و PDF در اختیار شما کاربران گرامی تبیان قرار داده شده است. این کتاب توسط مرکز تحقیقات رایانه ای قائمیه اصفهان منتشر شده است.
ادامه ...
تعداد دانلود : 1387
تعداد بازدید : 2796
به روز رسانی : 1392/06/31
سیستم عامل : Windows
مجوز : رایگان
حجم : 1.5 MB
کتاب به من بگو خدا چه جوریه؟
در این مجموعه داستان های کوتاهی از نویسندگان وبلاگی کشورمان در قالب کتاب مترو گرد هم آمده که تصویرگری آن توسط خانم سمیه عابدینی انجام شده است. شاید بتوان گفت در همه این داستان ها چیزی که بیشتر از همه به چشم می آید روح لطیف و ذوق سرشار ایرانی است. نام کتاب نیز برگرفته از یکی از داستان های این کتاب می باشد. این کتاب به صورت اجرایی است و نیازی به نرم افزار PDFخوان ندارد.
ادامه ...
تعداد دانلود : 1549
تعداد بازدید : 4051
به روز رسانی : 1392/06/27
سیستم عامل : Windows
مجوز : رایگان
حجم : 2.28 MB
کتاب فاطمه الگوی مهدی (عج)، نسخه جاوا، اندروید و PDF
این نرم افزار کتابی است با موضوع فاطمه الگوی مهدی (عج) که در سه نسخه جاوا، اندروید و PDF در اختیار شما کاربران گرامی تبیان قرار داده شده است. پدیدآورنده این کتاب ازرشمند آقای سید مسعود پور سید آقایی می باشند. این کتاب توسط مرکز تحقیقات رایانه ای قائمیه اصفهان منتشر شده است.
عناوین بخش های اصلی کتاب به شرح زیر است:
فاطمه الگوی مهدی؛ بازشناسی؛ زهرا و زمان شناسی؛ گام‌های زهرا (اثنتا عشرة عینا)؛ پاورقی

توجه:
فایل شماره1: نسخه جاوا
فایل شماره2: نسخه اندروید
فایل شماره3: نسخه PDF
ادامه ...
تعداد دانلود : 2950
تعداد بازدید : 4624
به روز رسانی : 1392/02/10
مجوز : رایگان
حجم : 1022 KB
کتاب موبایل دانستنی های امام حسن عسگری (ع) نسخه جاوا، lندروید و PDF
نرم افزار کتاب موبایل دانستنی های امام حسن عسگری علیه السلام، نرم افزاری حاوی اطلاعات بسیار ارزشمند از امام حسن عسگری (ع) است که شامل زندگینامه، جایگاه علمی و هدایتی، امامت، سخنان، معجزات، اصحاب، داستان، شعر، شهادت، پرسش و پاسخ، زیارتنامه، سامرا، در رسانه و اینترنت، کتابشناسی و غیره می باشد. این نرم افزار برای موبایل های جاوا، اندروید و همچنین با فورمت PDF ارائه شده که می توانید این کتاب جامع و همراه را از سایت تبیان دریافت کنید.

توجه:
برای دریافت کتاب، فایل مورد نظر را انتخاب کنید.
فایل شماره 1: کتاب نسخه جاوا JAR
فایل شماره 2: کتاب نسخه آندروید APK
فایل شماره 3: کتاب نسخه پی دی اف PDF
نکته: در صورت تغییر پسوند فایل دریافت شده، آن را تغییر نام داده و به پسوند مورد نظر تغییر دهید. در صورت دریافت نسخه اندرویدی آن را به RAR تغییر پسوند داده و باز کنید و روی موبایل خود نصب کنید.
ادامه ...
تعداد دانلود : 1925
تعداد بازدید : 3652
به روز رسانی : 1391/11/30
مجوز : رایگان
حجم : 5.46 MB
کتاب موبایل دانستنی های صادق آل محمد نسخه جاوا، lندروید و PDF
نرم افزار کتاب موبایل دانستنی های صادق آل محمد، نرم افزاری حاوی اطلاعات بسیار ارزشمند از امام صادق (ع) است که شامل زندگینامه، تاریخ، سیره، از منظر دیگران، علم امام صادق، رئیس مذهب، مناظرات، معجزات، سخنان، داستان، شعر و غیره می باشد. این نرم افزار برای موبایل های جاوا، آندروید و همچنین با فورمت PDF ارائه شده که می توانید این کتاب جامع و همراه را از سایت تبیان دریافت کنید.

توجه:
برای دریافت کتاب، فایل مورد نظر را انتخاب کنید.
فایل شماره 1: کتاب نسخه جاوا JAR
فایل شماره 2: کتاب نسخه آندروید APK
فایل شماره 3: کتاب نسخه پی دی اف PDF
نکته: در صورت تغییر پسوند فایل دریافت شده، آن را تغییر نام داده و به پسوند مورد نظر تغییر دهید. در صورت دریافت نسخه اندرویدی آن را به RAR تغییر پسوند داده و باز کنید و روی موبایل خود نصب کنید.
ادامه ...
تعداد دانلود : 3728
تعداد بازدید : 6348
به روز رسانی : 1391/11/09
مجوز : رایگان
حجم : 5.25 MB
پشتیبانی فنی
در صورت داشتن هر گونه پیشنهاد در مورد زیر ساختهای نرم افزاری بخش دانلود و گزارش هر گونه خطا و اشکال در عملکرد این بخش به لینک زیر مراجعه فرمایید

پشتیبانی فنی
آر اس اس
  • وبگردی