عضویت در خبرنامه
صفحه آرشیو دانلود
بررسی سلامت و عملکرد درایوها، HDDExpert 1.14.2.29 Final
هارددیسک یکی از مهم ترین اجزای کامپیوتر است که وضعیت سلامت آن تاثیر بسیار زیادی در نگهداری اطلاعات بسیار مهم و نیز انجام به موقع و بی نقص فرامین شما دارد. از این رو در اختیار داشتن اطلاعات ضروری درباره وضعیت سلامت هارددیسک (های) نصب شده بر روی کامپیوترتان به شما در حفظ و نگهداری این بخش حیاتی کمک خواهد نمود. نرم افزار HDDEXPERT ابزاری قدرتمند و ایمن برای بررسی وضعیت سلامت هارد دیسک شما می باشد. توسط این نرم افزار می توانید اطلاعات کاملی از بخش های مختلف هارددیسک خود به دست بیاورید و به سادگی از وضعیت عملکرد درایوهای خود آگاهی پیدا نمایید.ویژگی های کلیدی HDDEXPERT:پاک کردن S.M.A.R.T. ویژگی رمزگشایی.ویژگی طبقه بندی: شکست، سلامت، عملکرد، درجه حرارت، ...ارائه توصیه های تعمیر و نگهداری پشتیبان گیری و ... با توجه به تشخیص مشکلات موجودرابط کاربر پسند و آسانسازگار با نسخه های مختلف ویندوز
ادامه ...
تعداد دانلود : 17
تعداد بازدید : 246
به روز رسانی : 1396/03/05
سیستم عامل : Windows
مجوز : رایگان
حجم : 1.32 MB
پارتیشن بندی هارد دیسک، EASEUS Partition Master Unlimited 12.00
نرم افزار EASEUS PARTITION MASTER ابزاری قدرتمند در زمینه مدیریت بر پارتیشن ها و فضای هارد دیسک است که به کمک این نرم افزار کاربران قادر خواهند بود تا با استفاده از ابزارهای موجود در برنامه هارد دیسک خود را پارتیشن بندی نموده و میزان فضای آن را مدیریت نمایند. در این نرم افزار کاربران می توانند بدون ایجاد مشکلات برای اطلاعات ذخیره شده بر روی هارد اقدام به تغییر اندازه درایوهای خود نموده و حجم فضای دلخواه را به آن ها اضافه و کم نمایند. قابلیت های نرم افزار EASEUS PARTITION MASTER:قابلیت پارتیشن بندی هارد دیسکتوانایی تغییر حجم ظرفیت یک درایو بدون صدمه زدن به اطلاعات و محتوای آن درایوامکان انجام بسیاری از کارها به صورت WIZARDقابلیت کپی و یا جابه جایی پارتیشن هاقابلیت حذف یکی یکی یا به طور همزمان پارتیشن هاتغییر LABEL پارتیشن هافرمت پارتیشن هاساخت بوتیبل دیسکقابلیت دسترسی به نرم افزار به صورت کاملا گرافیکی در بوت سیستمقابلیت ادغام دو درایو از هارد دیسک با یکدیگرسازگار با نسخه های مختلف ویندوز
ادامه ...
تعداد دانلود : 10
تعداد بازدید : 413
به روز رسانی : 1396/02/11
سیستم عامل : Windows
مجوز : آزمایشی
حجم : 51.51 MB
پارتیشن بندی هارد دیسک، EASEUS Partition Master Unlimited 11.8
نرم افزار EASEUS PARTITION MASTER ابزاری قدرتمند در زمینه مدیریت بر پارتیشن ها و فضای هارد دیسک است که به کمک این نرم افزار کاربران قادر خواهند بود تا با استفاده از ابزارهای موجود در برنامه هارد دیسک خود را پارتیشن بندی نموده و میزان فضای آن را مدیریت نمایند. در این نرم افزار کاربران می توانند بدون ایجاد مشکلات برای اطلاعات ذخیره شده بر روی هارد اقدام به تغییر اندازه درایوهای خود نموده و حجم فضای دلخواه را به آن ها اضافه و کم نمایند.
قابلیت های نرم افزار EASEUS PARTITION MASTER:
قابلیت پارتیشن بندی هارد دیسک
توانایی تغییر حجم ظرفیت یک درایو بدون صدمه زدن به اطلاعات و محتوای آن درایو
امکان انجام بسیاری از کارها به صورت WIZARD
قابلیت کپی و یا جابه جایی پارتیشن ها
قابلیت حذف یکی یکی یا به طور همزمان پارتیشن ها
تغییر LABEL پارتیشن ها
فرمت پارتیشن ها
ساخت بوتیبل دیسک
قابلیت دسترسی به نرم افزار به صورت کاملا گرافیکی در بوت سیستم
قابلیت ادغام دو درایو از هارد دیسک با یکدیگر
سازگار با نسخه های مختلف ویندوز
ادامه ...
تعداد دانلود : 29
تعداد بازدید : 789
به روز رسانی : 1395/06/12
سیستم عامل : Windows
مجوز : آزمایشی
حجم : 52.86 MB
دانلود برنامه بررسی سلامت هارد دیسک  HDD Guardian 0.6.2
نرم افزار سلامت هارد دیسک HDD Guardian یک نرم افزار اوپن سورس و رایگان با رابط کاربری گرافیکی برای نظارت بر صفت ها و خصوصیات هارد دیسک شماست که از خصوصیات هارد دیسک های مدرن به خوبی پشتیبانی می کند .نرم افزار HDD Guardian هر چهار ساعت یک بار خصوصیات S.M.A.R.T (علائم و خصوصیات پنج گانه حیاتی دیسک های سخت) را چک می کند و در صورت مشکل در هر خصیصه شما را مطلع می نماید . این امر موجب اطلاع شما از حوادث قریب الوقوعی مانند آسیب تراشه یا اطلاعات روی آن بر اثر بالا رفتن درجه حرارت هارد دیسک می شود که شما با تصمیم گیری مناسب می توانید از یک فاجعه جلوگیری کنید .


HDD Guardian به سرعت و در آن واحد یک نمودار گرافیکی از وضعیت دما و سلامتی هارد دیسک شما می سازد که می توانید ارورها و هشدارهای موجود و پیش آمده طی یک هفته گذشته را روی آن ببینید . شما می توانید با این نرم افزار فوق العاده میزان حداکثر یک خصیصه S.M.A.R.T را تعیین کنید تا از آسیب هارد دیسکتان جلوگیری نمایید یا می توانید برخی از خصوصیات و توانایی های هارد دیسکتان را غیر فعال کنید تا از فشار آمدن به هارد دیسک خود جلوگیری کنید .خصوصیات نرم افزار محافظ هارد دیسک HDD Guardian :

نظارت آسان بر میزان دمای هارد دیسک ، آخرین زمان انجام تست ، سلامتی هارد و قسمت های آسیب دیده
تغییر تصویر آیکون نرم افزار به یک سپر در تسک بار به هنگام آسیب یک قطعه
توانایی انجام تست خودکار و زمان بندی شده توسط خود نرم افزار
نمایش خصوصیات و اطلاعات بر روی نمودارهای گرافیکی
توانایی نظارت بر دیسک های حافظه خارجی (نیاز به حالت administrative دارد)
جلوگیری از ایجاد یک فاجعه در هارد دیسک و کامپیوتر شما
ادامه ...
تعداد دانلود : 44
تعداد بازدید : 676
به روز رسانی : 1395/04/14
سیستم عامل : Windows
مجوز : رایگان
حجم : 2.54 MB
یکپارچه سازی قدرتمند هارددیسک،  O&O Defrag Professional 18.9.60 + پرتابل
نرم افزار O&O Defrag ابزاری حرفه ای جهت یکپارچه سازی فضای هارد دیسک می باشد. می توان به زبان ساده اینگونه بیان نمود که هارد برای ذخیره سازی اطلاعات به واحد های کوچکتری تقسیم شده که در لایه اول درایو ها قرار دارند که بعد از آن با واحد های بسیار کوچکتری روبرو هستیم تا اطلاعات بروی آنها ذخیره شود. این فضاهای کوچک بعد از مدتی دچار بی نظمی های در ذخیره اطلاعات شده که سبب می شوند هارد شما در ذخیره سازی اطلاعات یکپارچه نباشد و فضاهایی با حجم خیلی کم به صورت تکه تکه به وجود آمده که اطلاعاتی بروی آنها ذخیره نشود و یا اطلاعات یک فایل در جاهای مختلفی و به صورت تکه تکه ذخیره شود که علاوه بر هدر رفت فضا سرعت خواندن اطلاعات نیز پایین می آید، پس نیاز به ابزاری برای یکپارچه سازی هارد دیسک بروی ویندوز به صورت پیش فرض برای این کار وجود دارد که نرم افزار O&O Defrag با کارایی بسیار ساده یکی از بهترین گزینه ها جهت حفاظت از دیسک سخت رایانه ی شما در برابر تهدیدات نرم افزاری مانند چند تکه شدن فایل ها و کم شدن کارایی هارد دیسک و بسیاری از مشکلات بزرگ و کوچک دیگر است.
قابلیت های کلیدی O&O Defrag:
محافظت قدرتمند از چند تکه شدن فضاها توسط نظارت پس زمینه ای و انسجام دهی
انسجام دهی و تعدیل دایرکتوری ها و یا فایل های جداگانه توسط فهرست موجود
بهینه سازی وضعیت فایل مشاهده شده و آزاد کردن انسداد مشاهده شده
نبوغ در منظم کردن و انسجام دهی عالی این برنامه
استفاده از 5 روش انسجام دهی متفاوت
انسجام دهی به صورت کاملا خودکار تنها با زدن یک کلیک
محافظت بسیار قدرتمند در برابر کوچکترین فعالیت های سیستم
سرعت بسیار بالا برای یکپارچه سازی
محیط کاربری زیبا و ساده
سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز 8.1
ادامه ...
تعداد دانلود : 198
تعداد بازدید : 2552
به روز رسانی : 1394/03/30
سیستم عامل : Windows
مجوز : آزمایشی
حجم : 106.33 MB
دانلود Defraggler Pro 2.19.982 Final یکپارچه سازی هارددیسک + پرتابل
نرم افزار Defraggler ابزاری کوچک ولی با امکانات لازم برای یکپارچه سازی یا دیفرگمنت نمودن کلی و جزئی هارد دیسک می باشد. این نرم افزار حرفه ای به راحتی و با سرعت بالا با حفظ دقت و امنیت نسبت به یکپارچه سازی هارد دیسک اقدام می نماید. در کنار قابلیت دیفرگمنت کلی هارد دیسک، امکان یکپارچه سازی حتی یک فایل یا فولدر نیز برای تسریع عملکرد و صرفه جویی در وقت در قابلیت های نرم افزار گنجانده شده است. یکی دیگر از امکانات منحصربفرد نرم افزار قابلیت یکپارچه سازی و دیفرگمنت نمودن حافظه های قابل حمل و USB می باشد. بدین ترتیب کاربر به راحتی می تواند نسبت به یکپارچه سازی هارد دیسک های قابل حمل و حافظه های فلش نیز اقدام نماید. یکی از ویژگی های مورد نیاز اینگونه نرم افزار حفظ امنیت و اطمینان و جلوگیری از ایجاد مشکل برای هارد دیسک می باشد که شرکت سازنده نرم افزار مدعی استفاده از تکنولوژی های امن جهت یکپارچه سازی هارد دیسک می باشد. قابلیت مهم دیگر نرم افزار یکپارچه سازی سریع (Quick Defrag) می باشد که در این بخش کاربر می تواند با سرعت بیشتری نسبت به یکپارچه سازی اقدام کند، مسلم است که این یکپارچه سازی دقت کمتری انجام شده و بیشتر بر روی فایل های حجیم تمرکز دارد. توانایی دیگر نرم افزار امکان زمان بندی اتوماتیک جهت یکپارچه سازی در بازه های زمانی مشخص و همچنین در لحظاتی که سیستم بدون استفاده روشن مانده است، می باشد.
ادامه ...
تعداد دانلود : 77
تعداد بازدید : 1284
به روز رسانی : 1393/12/23
سیستم عامل : Windows
مجوز : رایگان
حجم : 7.36 MB
دانلود IObit SmartDefrag 4.0.2.690 Final یکپارچه سازی هارد دیسک
نرم افزار IObit SmartDefrag ابزاری رایگان و بسیار کارآمد برای یکپارچه سازی رایانه می باشد که این امر موجب بهینه سازی بسیار زیاد رایانه می شود. این نرم افزار با یکپارچه سازی اطلاعات تکه تکه که سرعت رایانه را کم می کنند، فایل ها را بهینه می سازد و سرعت رایانه را بسیار بالا می برد. این نرم افزار به دو صورت دستی و اتوماتیک کار یکپارچه سازی را انجام می دهد.
ویژگی های IObit SmartDefrag: 
سرعت بالا در آنالیز و عمل دیفرگمنت 
بسیار آسان در استفاده و عملکرد 
پشتیبانی از دیفرگمنت کردن یک فایل 
محیط کاربری جذاب 
سهولت در استفاده 
سازگار با انواع فرمت ها 
سرعت بالا در یکپارچه سازی 
افزایش سرعت سیستم تاحد بالایی پس از یکپارچه سازی 
انجام عملیات DEFRAG در حین کار با سایر نرم افزار با کم ترین تغییر در سرعت سیستم عامل
سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز 8
ادامه ...
تعداد دانلود : 30
تعداد بازدید : 1218
به روز رسانی : 1393/12/23
سیستم عامل : Windows
مجوز : رایگان
حجم : 6.91 MB
دانلود Uniblue MaxiDisk 1.0.8.1 یکپارچه سازی و نگهداری هارد
نرم افزار Uniblue MaxiDisk برنامه ای مفید و کاربردی در زمینه بهبود عملکرد سیستم ، حذف فایل های غیر ضروری و یکپارچه سازی عملکرد هارد دیسک می باشد. هارد دیسک کامپیوتر به مرور زمان فایل های غیرضروری زیادی مثل فایل های موقت ویندوز و اینترنت را در خود نگه می دارد که ممکن است این فایل ها توسط برنامه های کاربردی و یا مرورگرهایتان ایجاد شوند. در حالی که برخی از فایل ها قابل حرکت دادن نیستند، اما این برنامه دیگر فایل ها را به صورت کارآمدی یکپارچه می کند تا بدین وسیله زمان دسترسی و لود کردن آن ها کوتاه تر و سریعترشود. MaxiDisk برنامه ای برای یکپارچه سازی و نگه داری از هارد دیسک می باشد که به وسیله آن قادر به آنالیز هارد دیسک، یکپارچه سازی، پاکسازی و حذف فایل های اضافه و غیر ضروری، فشرده سازی فایل های حجیم، آزاد سازی فضای ذخیره سازی هارد دیسک و … است. این نرم افزار رایگان بوده و با نسخه های مختلف ویندوز نیز سازگار است.
ادامه ...
تعداد دانلود : 19
تعداد بازدید : 817
به روز رسانی : 1393/12/09
سیستم عامل : Windows
مجوز : رایگان
حجم : 5.67 MB
دانلود MiniTool Partition Wizard Pro 9.0 مدیریت پارتیشن های ویندوز
نرم افزار MiniTool Partition Wizard یک ابزار مدیریت پارتیشن بر پایه ویندوز است. این نرم افزار از هر دو نوع پارتیشن MBR و GUID در سیستم عامل های ۳۲bit و ۶۴bit مانند ویندوزهای XP ، Vista ، ۲۰۰۰ ، ویندوز 7 و 8 کاملا پشتیبانی می کند. همچنین با پشتیبانی از تمامی انواع هارد دیسک ها می توان گفت از بهترین نرم افزارها در زمینه مدیریت پارتیشن به حساب می آید. MiniTool Partition Wizard به عنوان یک نرم افزار برای مدیریت پارتیشن ، دارای عملکردهای قدرتمند و کاملا حرفه ای می باشد که عبارتند از :
تغییر و جا به جایی مقدار حجم دیسک ها به صورت داینامیک و بدون از دست دادن اطلاعات
تغییر سایز کلاستر برای حجم دیسک های داینامیک بدون از دست دادن اطلاعات
ساخت، حذف و فرمت حجم های داینامیک
پاک سازی حجم های داینامیک به دلایل امنیت اطلاعات
بررسی و تعمیر خطاهای سیستم های پرونده
ترکیب پارتیشن های هم جوار بدون از دست دادن اطلاعات
گسترش پارتیشن NTFS ویندوز بدون نیاز به راه اندازی مجدد کامپیوتر
پشتیبانی از سیستم های پرونده ویندوز و لینوکس شامل FAT12/FAT16/FAT32, NTFS در ویندوز و Ext2, Ext3, در لینوکس
تغییر مکان و تغییر اندازه پارتیشن ها بدون از دست دادن اطلاعات
بازیابی پارتیشن بعد از حذف تصادفی یا آسیب دیدن
تبدیل دیسک های داینامیک به دیسک های اولیه بدون از دست دادن اطلاعات
کپی پارتیشن و دیسک
پشتیبانی از حافظه های قابل حمل برای مثال کارت های حافظه و فلش درایوها
تبدیل فرمت سیستم پرونده، مخفی و آشکار کردن پارتیشن ها و مرور آنها
پشتیبانی از پارتیشن های ۲ ترابایت FAT32
مهمترین ویژگی این نسخه ، قابلیت تغییر سایز پارتیشن ها بدون از دست دادن اطلاعات یا نصب دوباره سیستم می باشد.
ادامه ...
تعداد دانلود : 157
تعداد بازدید : 2238
به روز رسانی : 1393/11/13
سیستم عامل : Windows
مجوز : آزمایشی
حجم : 30.11 MB
دانلود Hard Drive Inspector Pro 4.29 Build 220 مشاهده و مدیریت وضعیت هارد
نرم افزار Hard Drive Inspector ابزاری قدرتمند جهت مشاهده سلامت هارد دیسک سیستم شما می باشد. این نرم افزار با کنترل هارد دیسک و سخت افزار موجود در سیستم به شما اطلاع می دهد که اطلاعات شما در معرض نابودی است و شما را آگاه می کند که چنین نقصی در فلان جای هارد شما است. Hard Drive Inspector با استفاده از امکان S.M.A.R.T ‌در مادربرد هارد را چک می کند و پارامترهای لازم آن را تست کرده و به شما خواهد گفت که خوب کار می کند یا خیر و اگر مشکلی دارد چیست و برای رفع آن باید چکار کنید. این کار باعث می شود که هارد شما به طور ناگهانی نسوزد و اطلاعاتتان از بین نرود. علاوه بر این امکان مشاهده دمای سیستم و هارد در این نرم افزار وجود دارد که در کنار ساعت ویندوز قابلیت رویت است و چنانچه دما بیش از حد شود به کاربر اطلاع خواهد داد. این نرم افزار از زبان فارسی نیز پشتیبانی کرده و کاربران ایرانی نیز می توانند براحتی از آن استفاده نمایند. این نرم افزار کاربردی با نسخه های مختلف ویندوز نیز سازگار است.
ادامه ...
تعداد دانلود : 99
تعداد بازدید : 1518
به روز رسانی : 1393/10/28
سیستم عامل : Windows
مجوز : آزمایشی
حجم : 5.87 MB
پشتیبانی فنی
در صورت داشتن هر گونه پیشنهاد در مورد زیر ساختهای نرم افزاری بخش دانلود و گزارش هر گونه خطا و اشکال در عملکرد این بخش به لینک زیر مراجعه فرمایید

پشتیبانی فنی
آر اس اس
  • وبگردی