عضویت در خبرنامه
Power DVD 9 Portable
Power DVD 9 Portable
به روز رسانی : 1388/02/17
حجم : 63.57 MB
مجوز : رایگان
تعداد دانلود : 7983
تعداد بازدید : 8913
7 1

توضیحات
برنامه‌ی معروف و محبوب POWERDVD یكی از بهترین و راحت‌ترین برنامه‌های بخش فایل‌های تصوری در دنیاست. كمپانی بزرگ CYBERLINK باز هم مثل همیشه با معرفی ورژن جدید این برنامه‌ ، مشتاقان رو به دانلود و نصب نسخه‌ی جدید ترقیب می‌كند.
امكانات قابل توجی كه در این نسخه بیشتر از قبل به اونها پرداخته شده به شرح زیر می‌باشد:
TRUETHEATER™ TECHNOLOGY FOR YOUR DVDS

با استفاده از این قابلیت تصاویر و فیلم‌هایی كه با كیفیت DVD می‌باشند بسیار شفافتر و واضح تر به نمایش در خواهند آمد، این تكنولوژی جدید كه CYBERLINK در این نسخه از POWERDVD ارائه كرده است باعث می‌شود تصاویر با كیفیتی فوق‌العاده بالا یا همان HD به نمایش در بیایند. همچنین با استفاده از تنظیمات دستی هم می‌توانید رنگ و شفافیت فیلم را كم و زیاد كنید و كاملاً آن چیزی كه می‌خواهید از آب در می‌آید. ( این مورد برای فیلم‌هایی با كیفیت‌های پایین بسیار مناسب می‌باشد
بهترین پخش كننده‌ی دیسك‌های DVD و BLURAY
SMART NAVIGATION
SMART NAVIGATION قابلیت جدید و فوق‌العاده جالبی است كه شما به وسیله‌ی آن می‌توانید به راحتی با برنامه‌ی POWERDVD ارتباط برقرار كنید، به این صورت كه شما صحبت می‌كنید و او عمل می‌كند. همچنین امكان آلبوم بندی و مشاهده‌ی آلبوم ها و فیلم‌های مورد علاقه‌ی شما نیز به صورت بسیار زیبایی فراهم است تا دسترسی شما به آرشیوتان سریعتر ممكن شود.
CINEMA PLAYBACK MODE
POWERDVD 9 می‌تواند در 2 حالت برای شما فیلم نمایش دهد. CINEMA PLAYBACK MODE امكانی است كه شما به وسیله‌ی آن قادر خواهید بود كامپیوتر خود را به یك سینمای حرفه‌ای تبدیل كنید. به این صورت كه با در اختیار داشتن یك REMOTE CONTROL مخصوص كامپیوتر و همچنین WINDOWS XP MEDIA CENTER تمامی محیط برنامه‌ی POWERDVD را در اختیار بگیرید.
یكی دیگر از موارد قابل توجه در این نسخه‌ی 9 ، REMIX نمودن فیلم‌هاست. شما می‌توانید با محیط ساده‌ای كه در اختیار دارید، بر روی فیلم‌های خود نوشته‌هایی با فونت‌های بسیار زیبا و رنگ آمیزی دلخواه قرار دهید.
UserName