عضویت در خبرنامه
مدیریت و حفاظت از پسورد با Password Coffer 3.1 Build 2009.6.9.40
مدیریت و حفاظت از پسورد با Password Coffer 3.1 Build 2009.6.9.40
به روز رسانی : 1390/09/20
حجم : 2.79 MB
مجوز : آزمایشی
تعداد دانلود : 131
تعداد بازدید : 560
0 0

توضیحات
نرم افزار PASSWORD COFFER نرم افزاری زیبا و آسان از شركت PIMONE SOFTWARE به شما امكان مدیریت و محافظت تمامی رمزهای اسرار محرمانتان در محیطی آشنا را میدهد .

قابلیت های نرم افزار:
- شما كافیست فقط یك رمز عبور امن كه همان رمز عبور PASSWORD COFFER را به خاطر بسپارید و از به ذهن سپردن پسورد های مختلف برای EMAIL ها و نام های كاربری مختلف خود داری كنید !
- تمامی اطلاعات شما در داخل این نرم افزار به صورت SECRET و سری میباشد , حتی از این نرم افزار چندین و چند نفر نیز استفاده نمایند , نرم افزار اطلاعات مربوط به هر كاربر را فقط به همان كاربر نشان خواهد داد !
- امنیت بالای محیط برنامه دیگر ویژگی آن است , اطلاعات موجود در PASSWORD COFFER به هیچ وجه از بین نمی رود و از سیستم محافظتی قدرتمندی سود می جوید . این نرم افزار به طور خود كار از DATABASE خود BACKUP میگیرد و قادر است DATABASE را به صورتی كاملا امن EXPORT نماید تا شما در سیستم دیگری آن را در نرم افزار IMPORT كنید .
- آسانی استفاده , زیبایی و آشنا بودن محیط نرم افزار و همچنین مجهز بودن به موتور جستجوی سریع برای یافتن اطلاعات در كوتاهترین زمان از ویژگی های این نرم افزار قدرتمند است .
UserName