عضویت در خبرنامه
آزمایشگاه مجازی شیمی، Chemistry Lab v6.05
آزمایشگاه مجازی شیمی، Chemistry Lab v6.05
به روز رسانی : 1391/05/17
حجم : 18.82 MB
مجوز : آزمایشی
تعداد دانلود : 3426
تعداد بازدید : 7525
74 15

توضیحات
آزمایشگاه مجازی شیمی CROCODILE CHEMISTRY نرم افزار کاربردی در زمینه های مختلف شیمی که با یک آزمایشگاه مجهز با قابلیت های فراوان و کاربری آسان اجازه می‏ دهد آزمایش‏ات شیمی را بدون پا گذاشتن در آزمایشگاه و احتیاج به هیچ وسیله‏ ‏ای به جز رایانه انجام داد.
مواد و وسایلی که در نرم افزار گنجانده شده ، به طور کامل نیازهای یک آزمایش در سطح دروس دبیرستان و حتی سطوح پیشرفته تر را تأمین می کند ونحوه ی کار با آن بسیار آسان است. اگر پیش از این با برنامه های مشابه، نظیر CHEMLAB کار کرده و مشکلات کار با آن را تجربه کرده باشید، متوجه خواهید شد که نرم افزار CROCODILE CHEMISTRY به گونه ای طراحی شده که هنگام کار با این نرم افزار، با حداقل پیام های خطا مواجه خواهید شد. کار با این نرم افزار به حدی آسان است که حتی نیاز به HELP برنامه را نیز احساس نمی کنید.
هنگام انجام واکنش ها، نرم افزار امکانات جالب در اختیارتان می گذارد؛ به طور مثال: می توانید فعل و انفعالات را به شکل معادله های شیمیایی که دائماً با پیشرفت واکنش تغییر می کند ببینید، یا ازمشاهده انیمیشن های شبیه سازی تغییرات در سطح مولکولی که حتی تناسب کمی، اتم ها نیز در آن رعایت شده است، لذت ببرید.
UserName