تعداد یافته ها :

0

دانلود برنامه Gradient Photo Editor 1.11.3 برای اندروید

گرافیک /پلاگین فتوشاپ
نویسنده : بخش دانلود تبیان
تاریخ ارسال : 1395/10/8
تعداد بازدید : 1080
ابزار ویرایش عکس که غرور را افزایش می­دهد، در مورد رعایت حریم خصوصی توسط آن نگرانی­هایی وجود دارد.


 

ارزش آموزشی 0

این برنامه برای سرگرمی درست شده است و مقاصد آموزشی ندارد.

سهولت استفاده 5

شروع استفاده از آن و کار کردن با امکانات مختلفش بسیار ساده است. به اشتراک گذاری تصاویر ویرایش شده در آن بسیار سریع و راحت است.

مصرف­گرایی 4

هیچ درگاه مرتبط با والدینی در حالت استفاده رایگان از این برنامه وجود ندارد که نیاز به یکی از روش­های پرداخت داشته باشد. اما غیر حالت رایگان مصرف گراست.

آنچه لازم است والدین بدانند

والدین باید بدانند که Gradient Photo Editor یک برنامه ویرایش عکس چهره و سلفی برای دستگاه­هایiOS  و اندرویدی است. بچه­ها می­توانند از خودشان عکس بگیرند یا از تصاویر قبلیِ موجود در دستگاهشان استفاده کنند تا ببینند به کدام یکی از سلبریتی­ها و افراد مشهور بیشتر شباهت دارند و از ابزار ویرایش برای افزودن برخی ویژگی­ها و تنظیم عکس خود استفاده کنند. ممکن است برخی کودکان از این که عکس شخصیشان شبیه یکی از سلبریتی­ها است بسیار خوشحال و مجذوب بشوند در حالی که برخی دیگر ممکن است هیجان کمتری از این تطابق داشته باشند. توانایی افزودن فیلترها، تغییر خصوصیات چهره و تنظیم رنگ پوست، کودکان را تشویق می­کند که تلاش کنند شکل و شمایل خاصی داشته باشند. شرایط استفاده با توجه به این که این برنامه چطور به عکس­ها دسترسی دارد و از آن­ها استفاده می­کنند غیر شفاف است، پس مهم است که آن را با دقت بخوانید و موقع دانلود این برنامه با احتیاط پیش بروید. برای مثال این برنامه در شرایطش بیان می­کند که ادعای مالکیت تصاویر بارگذاری شده توسط کاربران را نخواهد داشت اما بعدتر بیان می­کند کاربران حق استفاده از عکس­های بارگذاری شده را به طور غیر اختصاصی، کاملا پرداخت شده، تماماً رایگان، قابل انتقال و قابل انتشار در سراسر جهان، به این برنامه اعطا می­کنند. بخش خط مشی حریم خصوصیِ توسعه دهندگان را برای جزئیات بیشتر درباره این که چطور اطلاعات شما یا فرزندانتان توسط این برنامه جمع آوری، استفاده و به اشتراک گذاری می­شود و همچنین برای هر تصمیمی در این مورد بخوانید. توجه کنید که خط مشی حریم خصوصی و شرایط خدمات­دهی مرتب تغییر می­کند.

در مورد چیست؟

GRADIENT PHOTO EDITOR برنامه­ای است که به بچه­ها امکان می­دهد از خودشان عکس بگیرند یا از عکس­های موجود استفاده کنند تا ببینند شبیه کدام یک از سلبریتی­ها هستند. نتیجه به شکل یک استوری نمایش داده می­شود که یک سری عکس است که تغییر می­کنند تا به تدریج شباهت­ بین عکس شخص و سلبریتی را نشان دهد. همچنین بچه­ها می­توانند با افزودن رنگ موهای مختلف، تغییر اندازه لب­ها و چشم­ها و تنظیم رنگ پوست، پرتره­های شخصی­سازی شده­ای بسازند. بچه­های کوچک­تر به احتمال زیاد با ابزارهای اضافی­ای که با آن می­توانند شکلک و متن به عکس­هایشان اضافه کنند بیشتر سرگرم خواهند شد. داستان­ها (استوری­ها) و عکس­ها می­توانند مستقیماً از نرم­افزار به اشتراک گذاشته شوند. طبق آنچه توسعه دهندگان گفته­اند، هر هفته ابزار، زمینه و فیلترهای جدیدی به برنامه اضافه می­شوند. کاربران برای اینکه برنامه را به طور رایگان امتحان کنند باید با استفاده از روش­های پرداختی مثل Apple Pay  در برنامه ثبت نام کنند تا بتوانند برای یک دوره آزمایشی سه روزه به طور رایگان از برنامه استفاده کنند.

آیا برنامه خوبی است؟

ممکن است این برنامه در ابتدا سرگرم کننده باشد اما نگرانی­ها در مورد پیام سطحی و کار کم ارزشی که انجام می­دهد و همچنین مسائل مربوط به رعایت حریم خصوصی توسط این برنامه، باعث می­شوند در استفاده از آن اندکی شک کنیم. شبیه یک سلبریتی بودن ممکن است باعث خنده و سرگرمی شود اما این شباهت­ها و تطابق­ها را نباید چندان جدی گرفت چرا که خیلی دقیق نیستند. عکس­های متفاوت از یک شخص واحد با سلبریتی­های مختلفی تطابق پیدا می­کنند. علاوه بر این جمله­بندی­ها و عبارات ِشرایط استفاده از این برنامه تا حدودی مبهمند و شفاف نیستند. پیامی در این برنامه است که باید هر شکلی از زیبایی را پذیرفت، این پیام در کنار شفافیت بیشتر در مورد حریم خصوصی و حق مالکیت تصاویر کاربران می­توانند به جایی برسند.

در این باره با بچه­هایتان صحبت کنید

. خانواده­ها می­توانند در این باره با فرزندشان صحبت کنند که چرا ممکن است کسی بخواهد تصویرش را با بزرگ و کوچک کردن اندازه مشخصات چهره­اش تغییر دهد و رنگ پوستش را عوض کند. در عین حال که ممکن است دیدن نسخه ویرایش شده چهره جالب باشد، برای بچه­ها مهم است که زیبایی ظاهری و باطنی خودشان را تجلیل کنند و از آن لذت ببرند.

. در مورد اهمیت حفظ حریم خصوصی و رعایت مسائل مناسب در عکس­ها با فرزندتان صحبت کنید. در مورد این که چه چیزی برای اشتراک­گذاری مناسب است.نسخه مخصوص IOS (سیستم عامل گوشی و تبلت های اپل)را از لینک زیر دانلود کنید
https://apps.apple.com/us/app/gradient-dna-ancestry-ai-test/id1466097469

1

دانلود بازی 1.18.0 where''''''''''''''''s my water برای اندروید

گرافیک /پلاگین فتوشاپ
نویسنده : بخش دانلود تبیان
تاریخ ارسال : 1395/10/8
تعداد بازدید : 1038
Wheres my water آب کجاست؟


امتیازدهی ما بر اساس بهترین تمرینات برای رشد توانایی­های کودک است. ما حداقل سن را برای محتواهایی نمایش می­دهیم که از نظر رشددهی توانایی­های کودکان مناسب باشند. امتیازی که به شکل ستاره نمایش داده می­شود نشان دهنده مجموع کیفیت و پتانسیل آموزندگی برنامه است.

ارزش آموزشی 3

بچه­ها می­توانند در باره فیزیک، شیمی و مفاهیمی مثل جاذبه و حالت­های مختلف مادّه یعنی جامد، مایع، گاز چیزهایی یاد بگیرند. آن­ها مهارت حل مسئله را خواهند آموخت و از مهارت­های شناخت مکانی استفاده می­کنند تا بفهمند چطور باید جریان آب را تغییر داد تا از سطوح و موانع مختلف بگذرد و به هدف تعیین شده برسد. بازی یک نقطه A و یک نقطه B تعیین می کند و کشف این که چطور این دو نقطه را به هم وصل کنند تا آب بدون مشکل بین آ­ن دو جریان پیدا کند را به خود بچه­ها می­سپارد. معمّاهای جالب در بازی آب کجاست بچه­­ها را تشویق می­کند که از مهارت حل مسئله استفاده کنند.

سهولت اجرا 4

از آن­جایی که این بازی یک بازی معمایی منحصر به فرد است، کنترل­ها در ابتدای بازی خیلی سریع در دسترس و آسان نیستند اما منحنی یادگیری کوچک و این که یاد گرفتن آن سریع و راحت است، انتخاب و بازی کردن با این بازی را برای بیشتر کاربران ساده و راحت می­کند. بازیکن هرچقدر که در مراحل بازی پیشرفت می­کند معماها پیچیده­تر می­شوند، اما برای بیشتر مراحل مهم این است که با آزمون و خطا نهایتا بتواند تا جایی که انگیزه و زمان دارد راه حل را پیدا کند.

خشونت و ترس 1

در برخی مراحل باید از بمب برای منفجر کردن موانع استفاده کرد. وقتی که آب سمی به اردک­های پلاستیکی می­خورد کواک کواک می­کنند و ناپدید می­شوند و برای مدت کمی تصویر جمجمه نشان داده می­شود. اگر این آب سمی به Swampy یا همان تمساحی که شخصیت اصلی بازی است برسد فریادی می­زند و از وان حمام بیرون می­پرد.

مصرف­گرایی 3

خرید درون برنامه­ای برای باز کردن قفل فصل­ها و خریدن داستان­های اضافی از 1 دلار شروع می­شود تا 5 دلار. در منوی اصلی بازی یک دکمه وجود دارد که کاربران را تشویق می­کند تا برنامه­های بیشتری از منتشرکننده این بازی بخرند.

چیزهایی که لازم است والدین بدانند

لازم است والدین بدانند بازی «آب کجاست» یک بازی معمایی تفننی است که بازی کنندگان باید در آن موانع را در سیستم فاضلاب از راه بردارند تا آب تمیز به Swampy تمساح برسد و او حمام کند. Swampy یک تمساح غیرمعمولی است، چون مثل یک انسان رفتار می­کند و عاشق تمیز بودن است یعنی ویژگی­ای که دیگر تمساح­ها آن را تحقیرآمیز می­دانند! این داستان که در پس زمینه بازی است، به شکل یک کارتون جالب ظاهر می­شود و اگرچه کشمکشی در آن وجود دارد اما هرگز حالت خباثت و آزار دهنده پیدا نمی­کند. برای هر تصمیمی که می­خواهید در مورد این بازی بگیرید و برای آگاهی از این که چگونه اطلاعات شما جمع­آوری، استفاده و به اشتراک گذاشته می­شوند بخش خط مشیِ حریم خصوصی را بخوانید، توجه کنید که سیاست­های مربوط به حریم خصوصی و شرایط استفاده زود به زود تغییر می­کنند.

این بازی در مورد چیست؟

بچه­ها در بازی معمایی «آب کجاست» که بر اساس قوانین فیزیک است باید مسیر آب را تمیز کنند تا آب به سمت حمام Swampy تمساح جریان پیدا کند. آن­ها می­توانند اردک­ و دیگر اشیاء را در بازی جمع کنند تا امتیاز بگیرند. با کشیدن انگشت روی صفحه بچه­ها می­توانند مسیری برای جریان آب در خاک حفر کنند. ( یا اگر آب در حالت بخار است مسیری برای هدایت بخار آب ایجاد کنند). بچه­ها ممکن است با موانعی مثل لجن سمی، بمب و جلبک منسبط شونده مواجه شوند اما بسته به سطح بازی، می­توانند از مزایای آن­ها هم استفاده کنند.

آیا بازی خوبی است؟

«آب کجاست؟» همه عناصر مورد نیاز برای یک بازی معمایی تفننی را در خود دارد. یک سبک روند بازیِ منحصر به فرد و متمایز، یک نمایش بصری جذاب و دلنشین و یک خط داستانی خلاقانه برای مرتبط کردن تمام مراحل معما با یکدیگر. روند بازی­ای که در آن باید آب را از کنار هزاران بلوک، بمب و مانع هدایت کرد تا از نقطه A به نقطه B برسد چالش بر انگیز و جذاب است. داستان Swampy تمساح که شبیه یک انسان رفتار می­کند برای بازیکنانی که می­خواهند مراحل را کامل کنند و در خط داستان پیش روند به اندازه کافی طنزآمیز و درگیر کننده است. به طور خلاصه این بازی یک بازی عالی است که پیر و جوان می­توانند از آن لذت ببرند.

در مورد موارد زیر با کودکانتان صحبت کنید

. به کودکانتان نشان دهید چگونه می­توان از این مفاهیم در زندگی واقعی استفاده کرد، مفاهیمی مثل این که چطور می­توان بهترین راه را از نقطه A به B روی نقشه پیدا کرد.

. این بازی و بازی مشابهش Wheres My Perry را به بچه­هایی که کنجکاوی علمی دارند و می­خواهند ببینند چگونه موانع مختلف می­تواند روی شرایط موجود تأثیر بگذارد پیشنهاد دهید.نسخه مخصوص IOS (سیستم عامل گوشی و تبلت های اپل)را از لینک زیر دانلود کنید
https://apps.apple.com/us/app/wheres-my-water/id449735650
5

دانلود بازی جذاب Pou 1.4.79 برای کودکانتان

گرافیک /پلاگین فتوشاپ
نویسنده : بخش دانلود تبیان
تاریخ ارسال : 1395/10/8
تعداد بازدید : 729

حیوان خانگی مجازی که بچه ­ها را با مراقبت از این موجود عجیب و جذاب سرگرم می­کند.

ارزش آموزشی 2

بچه­ ها اندکی در مورد مسئولیت پذیری و اهمیت مراقبت از دیگر موجودات می آموزند. اگر پو را رها کنید بعد از مدتی به خاطر گرسنگی یا خستگی مفرط می­میرد! بچه­ها باید مرتب به او سر بزنند و با او بازی کنند تا مطمئن شوند سالم و خوشحال است. از آنجایی که این تجربه چندان عمیق نیست روند بازی با حیوان مجازی پو به بچه­ ها نشان می­دهد که مراقبت از یک موجود دیگر نیازمند مسئولیت پذیری است  و بی­ مسئولیتی عواقب بدی در پی خواهد داشت.

سهولت استفاده 3

این بازی فقط راهنمایی­های ناقصی در مورد مراقبت از این حیوان مجازی می­دهد اما نحوه بازی با آن تقریباً مشخص و ساده است. این بازی شاخه­ ای از عناوین محبوب دیگر است و شبیه بازی­های مشهور قبلی است برای همین به احتمال زیاد برای بچه ­ها آشنا خواهد بود.

خشونت و ترس 1

پو شبیه بازی­هایی مثل Doodle Jump است و اگر به او غذا داده نشود از گرسنگی می­میرد.

زبان 0

بازیکنان می­توانند صدای خودشان را ضبط کنند و پو گفته­­ هایشان را تکرار کند، حتی کلمات بد و بی­ادبانه را.

مصرف­گرایی 2

بازیکنان تشویق می­شوند که چیزهایی اضافی برای این حیوان مجازی بخرند. (در مورد غذا نیاز است که چنین کنند.) شما می­توانید با انجام بازی­هایی درون بازی برنده ژتون­ شوید یا آن­ها را با پرداخت پول در دنیای واقعی بخرید.

 

چیزهایی که لازم است والدین بدانند

والدین باید بدانند که پو بازی­ای شبیه تاماگوتچی (یک بازی ژاپنی) است که در آن بازیکنان باید یک موجود نامشخص را سرگرم کنند، به او غذا بدهند و او را به حمام ببرند. نکته این برنامه آموزش مسئولیت­پذیری است با این وجود انجام ندادن این وظایف تأثیرات قابل مشاهده­ای بر پو دارد که ممکن است برای بعضی بچه­ها سرگرم کننده ­تر باشد.(مثلاً پو کثیف می­شود یا وقتی گرسنه و خسته است چشمانش درشت و لرزان می­شود). همچنین در این بازی امکان خرید درون برنامه ­ای وجود دارد که بچه­ ها ممکن است از آن برای بهبود پوی خودشان استفاده کنند.

در مورد چیست؟

بازیکنان باید از پو مراقبت کنند، یک موجود ناشناخته که تحت مراقبت آن­هاست و باید مطمئن شوند که غذایش را خورده، بازی کرده، حمام کرده و خوابیده. غذا دادن به پو با کشیدن و انداختن غذا در دهانش انجام می­شود و برای خواباندنش باید او را به اتاق دیگری برد و چراغ­ها را خاموش کرد.­ بازی­ها مختلفند اما بیشترشان برگرفته از برنامه­های محبوبی مثل Doodle Jump هستند که این مسئله باعث می­شود یادگرفتن آن­ها برای بچه ­ها راحت­تر باشد.

آیا بازی خوبی است؟

بعضی بزرگسالان از پو متنفر خواهند شد ولی احتمالاً کودکانشان عاشقش خواهند بود. در این بازی هم مثل هر بازی تاماگوتچی دیگری هیجانِ مسئولیت وجود دارد و پاداش انجام وظایف این است که بزرگ شدن پو را می­بینید. البته ممکن است بعضی بچه ­ها از شکنجه کردن این موجود و تماشای رنج کشیدنش لذت ببرند!

بچه ­ها بازی­های دیگری که درون این بازی هست را دوست خواهند داشت، چون خیلی ساده­ اند و برگرفته از ورزش­های دنیای واقعی­ مثل فوتبال یا برنامه­های محبوب دیگر مثل Doodle Jump هستند. همچنین این بازی امکانات تکرار گفته­ ها هم دارد به این معنی که هرچه بچه ­­ها در میکروفون دستگاه بگویند پو تکرار می­کند، ویژگی­ای که مطمئناً کوچکترها را درگیر خودش می­کند. همچنین توانایی تغییر چهره پو هم توجه­شان را جلب خواهد کرد. فقط به تعداد سکه­ هایشان توجه کنید چرا که به خرج کردن پول واقعی برای این موجود مجازی احتمالاً برای کودکان زیادی است و مناسبشان نیست.

با فرزندانتان در این باره صحبت کنید

. اگر شما یک حیوان خانگی دارید، بعضی از مسئولیت­های مراقبت از آن را به بچه­ هایتان بسپارید تا به آن­ها کمک کنید آنچه در این بازی یاد گرفته­­اند به دنیای واقعی منتقل کنند.

. حیوان خانگی ندارید؟ یک ماهی کوچک کم ­هزینه است و راهی است کم ­تعهد و آسان برای آن که بچه ­ها مسئول بودن در مقابل یک موجود زنده دیگر را تجربه کنند.


نسخه مخصوص IOS (سیستم عامل گوشی و تبلت های اپل)را از لینک زیر دانلود کنید
https://apps.apple.com/us/app/pou/id575154654


7

دانلود برنامه یادداشت برداری گوگل Google Keep 5.20.121.01.70 برای اندروید

گرافیک /پلاگین فتوشاپ
نویسنده : بخش دانلود تبیان
تاریخ ارسال : 1395/10/8
تعداد بازدید : 564
ضبط، ذخیره سازی و اشتراک گذاری یکپارچه اطلاعات با Google Drive

ارزش آموزشی 3

کودکان در ضمن عکسبرداری، نوشتن متن، ساختن لیستها، ضمیمه کردن موارد دیگر و ثبت یادآوریها میتوانند مهارتهای فعالیت تشکیلاتی و همکاری را بیاموزند. همچنین کودکان میتوانند لیست فعالیت بسازند و آنها را برای همکاری در پروژه ها یا مشارکت در وظایف خانوادگی به اشتراک بگذارند. رابط کاربری سادة این نرم افزار میتواند یک راه دردسترس و مناسب برای کودکان باشد تا منظم بمانند و زندگی دیجیتال خود را تحت کنترل درآورند. Google Keep میتواند یک ابزار قوی برای کودکان باشد تا از آن در خانه یا مدرسه استفاده کنند، اما ممکن است برای این که از امکانات آن آگاهی بیابند و بدانند این ابزار چگونه میتواند به آنان کمک کند نیاز به آموزش داشته باشند.

سهولت استفاده 4

اگرچه ممکن است در ابتدا برای کودکان دشوار باشد که از این ابزار استفاده کنند اما این ابزار ظرفیت بالایی دارد که به آنها بیاموزد چگونه منظم بشوند و منظم بمانند.

آنچه والدین باید بدانند

لازم است والدین بدانند که Google Keep  یک ابزار یادداشتبرداری و سازماندهی است که هم میتواند به عنوان یک نرمافزار مجزا استفاده شود و هم به عنوان بخشی از Google Drive  روی مرورگر Google Chrome اجرا شود. کاربران میتوانند صدای خود را ضبط کنند، متن تایپ کنند، تصویر بارگذاری کنند و یادداشتهای خود را برای استفادة بعدی سازماندهی کنند. اگرچه امکانات آن قدرتمند است اما این مسئله ممکن است چندان محسوس نباشد. برای آن که بتوان از ظرفیتهای سازماندهی و نظمدهی این برنامه بیشترین استفاده را برد ممکن است لازم باشد والدین و کودکان "با همدیگر" شروع به کار با آن کنند و در مورد این که چگونه این برنامه میتواند برای زندگی شخصی و خانوادگیشان مفید باشد با هم گفتوگو کنند.

در مورد چیست؟

Google Keep  یک ابزار سازماندهی کننده است برای دریافت، ذخیرهسازی و رجوع به اطلاعات. کاربران میتوانند با تایپ کردن یا ضبط صدای خودشان یادداشتهایی اضافه کنند چرا که امکانات "تبدیل گفتار به نوشتار" به طور خودکار صدایشان را به متن تبدیل میکند. کاربران همچنین میتوانند لیست انجامِ کار درست کنند و از طریق دوربینِ دستگاه خود یا تصاویر ذخیره شده در حافظه دستگاه، تصاویری به آن اضافه کنند. هر یادداشت چندین امکانات شخصیسازی دارد: کاربران میتوانند برای یادداشتِ خود یادآور تنظیم کنند، رنگش را عوض کنند، آن را در یک دستة خاص برچسب بزنند ( مانند خانه، یا الهام بخش) آن را به اشتراک بگذارند ( از طریق ایمیل، دیگر محصولات گوگل، یا دیگر برنامه ها) یا با قرار دادن آن در آرشیو یا سطل زباله آن را از صفحه کار خود حذف کنند. هر یادداشت در نرم افزار Google Keep  یا هنگام مشاهده گوگل درایو در مرورگر به شکل سنگ فرشی نمایش داده میشود که کاربران میتوانند انتخاب کنند که یادداشتهایشان را به شکل تکه های رنگی به هم چسبیده ببینند یا در یک ستون پشت سر هم. هنگامی که برنامه برای اولین بار اجرا میشود چندین یادداشت آموزشی ظاهر میشود تا به طور خلاصه و سریع امکانات برنامه را به کاربران معرفی کند. Google Keep  اکنون برای دستگاههای اندرویدی در دسترس است همچنین به صورت یک افزونه برای مرورگر کروم و همچنین در وب از طریق گوگل درایو. این برنامه هنوز نرم افزاری برای iOS ندارد؛ اگرچه چند توسعه دهندة متفرقه ابزاری ایجاد کردهاند که به iOS  اجازه میدهد به خدمات این برنامه دسترسی داشته باشد.

آیا چیز خوبی است؟!

اگر زندگی دیجیتال شما خیلی به محیط گوگل وابسته است، این ابزار یک ذخیره کننده یادداشت و ابزار یادداشتبرداری سریع برای شما و خانواده شماست. رابط کاربری دلپسند است: دیدن همة یادداشتها، تصاویر و لیستِ انجام کارها راحت و دردسترس است، چرا که با یک نگاه و در قالب چیدمانی سنگ فرشی و رنگی قابل مشاهده است. طراحی برنامه باعث میشود مرور کردن لیست خریدتان مثل دیدن یک تابلو در Pinterest باشد!

Google Keep به طور فریبندهای ساده است. وقتی که به طور جزئیتر به کار با آن ادامه میدهید امکانات قابل توجهی را کشف میکنید مانند امکان "استخراج متن از تصویر" یا امکان یادآوری بر اساس زمان یا مکان یادداشت! زمانی که یک یادداشت ایجاد میکنید، میتوانید رنگش را تغییر دهید یا برچسبی به آن اضافه کنید. در هر صورت میتوانید چگونه منظم ماندنِ خودتا را هم شخصی سازی کنید. همچنین میتوانید یادداشت خودتان را در برنامه کپی کنید یا خیلی سریع آن را به Google Doc منتقل کنید. همانطور که ممکن است از محصول شرکت گوگل چنین انتظاری داشته باشید امکانات جستجو هم در این ابزار تعبیه شده است. زمانی که یادداشتی را حذف میکنید به طور پیشفرض آرشیو میشود تا در صورت نیاز بعداً هم قابل جستجو و بازیابی باشد. همچنین جستجو از طریق رنگ یا متن یادداشت هم امکانپذیر است.

اگرچه این امکانات، استثنائی و قدرتمندند، اما در ابتدای کار چندان روشن و واضح نیستند، این موضوع باعث شده برنامه بیشتر برای بزرگسالان مناسب باشد تا کودکان. یادداشتهای داخل برنامه که نکاتی برای استفادة آسان از برنامه را گوشزد میکند، کمک بزرگی به کاربران میکنند اما کاربران کمسنتر که مهارتهای سازماندهی و نظمبخشیِ خود را ارتقاء نداده باشند ممکن است ظرفیتهای قدرتمند این ابزار را از دست بدهند. با این وجود در صورت استفاده از دستگاه مناسب و ایجاد موانع حفاظتی، همچنان این برنامه میتواند یک ابزار خوب برای کودکانی باشد که در حال یادگیری نحوه سازماندهی خود هستند.

با فرزندانتان در این موارد صحبت کنید ...

. خانوادهها میتوانند در مورد اطلاعاتی که نیاز داریم به خاطر بیاوریم صحبت کنند. در مورد این که هر روز نیاز داریم چه نوع اطلاعاتی را  بنویسیم؟ چه چیزهایی هر روز رخ میهد که ممکن است نیاز داشته باشیم به خودمان یادآوریشان کنیم؟

. در مورد نحوه ساختن لیست و این که لیستها چگونه کار میکنند گفتگو کنید. به کودکان خود کمک کنید تا لیستهایی از چیزهای گوناگون بسازند، مانند کارهای که در زندگی روزمرهشان انجام میدهند، ترکیبات غذای محبوبشان یا اسامی اعضای خانوادهشان.

. در مورد استفاده از ابزار و برنامهها، برای نظم بخشیدن به زندگی و منظم ماندن صحبت کنید. برای این که در در کلاس درس آماده باشید لازم است چه چیزهایی را یادداشت کنید؟ وقتی که دارید تکالیف درسی خودتان را یادداشت میکنید چه نوع چیزهایی باید بنویسید؟نسخه مخصوص IOS (سیستم عامل گوشی و تبلت های اپل)را از لینک زیر دانلود کنید
https://apps.apple.com/us/app/google-keep-notes-and-lists/id1029207872
2

دانلود برنامه یادداشت برداری Evernote Premium 8.13.1 برای اندروید

گرافیک /پلاگین فتوشاپ
نویسنده : بخش دانلود تبیان
تاریخ ارسال : 1395/10/8
تعداد بازدید : 607
ابزار سازماندهی که به کودکان کمک میکند زندگی دیجیتالشان را مدیریت کنند

ارزش آموزشی

کودکان میتوانند مهارتهای سازماندهی و مدیریت منابع را فرابگیرند. Evernote  ابزاری است با هدف سازماندهیِ تمام دادههایی که از منابع بسیار به کودکان میرسد برای آن که راحتتر آنها را مدیریت کنند. این ابزار نه تنها مهارتهای مهم مرتبط با فناوری را به کودکان میآموزد بلکه میتواند یادگیری و تحقیق در دیگر موضوعات را نیز برایشان آسانتر کند. کودکان همچنین ممکن است با دیدن این که چگونه پیگیری منظّم و مرتّب اطلاعات، آموختن و زندگی را راحتتر میکند، برخی مهارتهای سازماندهی خود را نیز توسعه دهند. این منبع رایگان میتواند به کودکان کمک کند که فهم فناوری خود را بهبود ببخشند و یاد بگیرند زندگی دیجیتال خود را بهتر سر و سامان بدهند.

سهولت استفاده 4

یکی از مزایای Evernote  سهولت استفادة آن است. با کلیک روی علامت بهاضافه به سادگی میتوان یادداشتی افزود و یادداشتها به طور خودکار ذخیره و با دیگر دستگاهها همگامسازی میشوند.

آن چه والدین باید بدانند

والدین باید بدانند که Evernote یک ابزار تولیدی است که به طور گسترده استفاده شده و در چندین سیستم عامل مختلف اجرا میشود تا دسترسی به لیستها، یادداشتها، تصاویر، صداها، لینکها و تقریباً همه چیز را در دستگاههای مختلف آسان کند. این نرمافزار یک ابزار عالی برای دانشآموزانی است که به یک دستیار برای امور اجرایی خود نیاز دارند. امکان ساخت دفترچه یادداشتهای جداگانه و برچسب زدن به یادداشتها برای دسترسی آسان در این نرمافزار، به کودکان در مسائل برنامه ریزی و سازماندهی کمک میکند. کودکان میتوانند دفترچه یادداشتهای جداگانهای برای هر حیطه موضوعی بسازند، دفترچهها سادهاند، با ظاهری شفاف برای بچههایی که به سادگی هواسشان پرت میشود! دانشآموزانی که دنبال رمزگذاری یادداشتشان به وسیله رنگها، علامت زدن متن با ماژیک، یا بزرگت کردن فونت هستند میتوانند هنگام ذخیره یادداشت این تنظیمات را در ابزار ویرایش برنامه اعمال کنند. امکان استفاده از میکروفون میتواند برای بچههایی که حافظه کلامی آنها مشکل دارد مفید باشد. حسابهای کاربری ویژه با پرداخت حق عضویت ماهانه یا سالانه در دسترساند که اجازه اشتراک اطلاعات با چندین کاربر را فراهم میکنند، اما حتی در حسابهای کاربری رایگان هم میتوانید یادداشتها یا لینکها را از طریق ایمیل یا رسانههای جمعی به اشتراک بگذارید.

آیا میخواهید بدانید Evernote برای کودک شما مناسب است یا نه؟

تنظیمات را اعمال کنید و توصیههای متناسب با سن را در Common Sense Media Plus به دست آورید.

در مورد چیست؟

EVERNOTE یک نرمافزار چندسکویی برای نگهداری یادداشتها است که در کسب و کارها و امور تحصیلی مکررا استفاده میشود. زیبایی این نرمافزارِ سودمند این است که کودکان میتوانند به اطلاعاتِ ثبت شده در Evernote  از طریق هر دستگاه یا رایانهای دسترسی داشته باشند. حجم اطلاعاتی که کاربران میتوانند جمعآوری کرده و در Evernote ذخیره کنند نامحدود به نظر میرسد. این اطلاعات میتوانند متن، تصویر و عکس، کلیپ صوتی، لینک یا هرچیزی باشند. همه یادداشتهای ذخیره شده حتی متونِ همراه با تصویر، قابل جستجو هستند. کاربران میتوانند با یک لینک یادداشتها را از طریق ایمیل، رسانه جمعی، تارنماها یا با هر نرمافزار دیگری که در دستگاه نصب شده است به اشتراک بگذارند.

آیا ابزار خوبی است!؟

استفاده ازEvernote  بیپایان به نظر میرسد! هرچه که مدارس بیشتر به این سمت میروند که از دانشآموزان بخواهند دستگاه دیجیتال خود را با خود به کلاس بیاورند و هر چه که استفاده از فناوری 1:1 در کلاسهای درس بیشتر میشود، ممکن است کودکان بیشتر و بیشتر با Evernote  مواجه شوند.

ویژگی قابل حمل بودن این برنامه از دستگاهی به دستگاهی دیگر در دنیایی که کودکان بسیاری با چندین دستگاه کار میکنند آن را به ابزاری کارا و سودمند تبدیل کرده است. قابلیت جستجو برای یافتن بخش مشخصی از اطلاعات ذخیره شده عالی است، اگرچه جستجوی متنِ داخل تصاویر گاهی خوب کار میکند و گاهی نه. بچهها ممکن است استفادههای دیگری هم از Evernote  ببرند مانند یادداشتبرداری در کلاس و به اشتراکگذاشت آنها، همکاری در پروژههای مدرسه یا ذخیره تصاویر کارها یا تجربیاتشان.

در این مورد با کودکانتان صحبت کنید...

. خانوادهها میتوانند در مورد ضبط و اشتراکگذاری صحیح اطلاعات صحبت کنند. همچنین باید در مورد چیزهایی که میتوانند ضبط بشوند و چیزهایی که باید و یا نباید به اشتراک گذاشته شوند گفتگو کنند.

. از کودک خود بپرسید چگونه میتواند از Evernote  به عنوان یکی از اعضای خانواده استفاده کند تا سروسامان دادن به زندگی روزمره را راحتتر کند.نسخه مخصوص IOS (سیستم عامل گوشی و تبلت های اپل)را از لینک زیر دانلود کنید
https://apps.apple.com/us/app/evernote/id281796108

1

دانلود بازی محبوب Fortnite 10.40.0 برای اندروید

گرافیک /پلاگین فتوشاپ
نویسنده : بخش دانلود تبیان
تاریخ ارسال : 1395/10/8
تعداد بازدید : 4085
در بازی Fortnite  تیم خود را آماده کنید و رقابت کنید تا آخرین بازیکن بازمانده در نبرد PvP صد نفره باشید. برای خود مخفیگاه ایجاد کنید، با حریفان خود مبارزه کنید و تلاش کنید تا در طوانی ترین زمان ممکن زنده بمانید و پیروز شوید.

در موبایل، Fortnite همان بازی PvP (بازیکن در مقابل بازیکن) 100 نفره است که آن را در PlayStation 4، Xbox One، PC، و Mac می شناسید. همان نقشه، همان گیم پلی، و با همان به روز رسانی های هفتگی. همانطور که برای زنده ماندن به عنوان آخرین بازمانده تلاش می کنید، قلعه خود را بسازید. وارد میدان شوید و با دوستان خود از سراسر جهان تیم تشکل دهید.

این بازی اندروید محبوب و بسیار جذاب توسط استودیوی Epic Games و با موتور بازی Unreal Engine 4 ساخته شده است.

ویژگی های بازی:

– مبارزه در میدان جنگ و نابود کردن دشمنان
– وارد شدن به مسیر نبرد و اسکان در منطقه مورد علاقه خود
– جمع آوری منابع، لوازم، و مبارزه با حریفان خود
– امکان ایجاد تیم با بازیکنان دیگر در سراسر جهان
– آپدیت ها و رویدادهای حماسی هفتگی مداوم
– حالت های مختلف گیم پلی، نمایه های جدی و دیوانه وار برای آواتار خود، سلاح ها و آیتم های جدید و …
– دارای گرافیک بالا و کنسولی
– امکان انجام بازی کامل در هر زمان و هر مکان و انجام ماموریت ها، جلو بردن نبرد خود و …
– و …

توجه: این بازی دارای دیتا میباشد که بعد از نصب بازی از طریق خود بازی دانلود میشود
15

دانلود WhatsApp Messenger 2.19.230 مسنجر WhatsApp برای اندروید

گرافیک /پلاگین فتوشاپ
نویسنده : بخش دانلود تبیان
تاریخ ارسال : 1395/10/8
تعداد بازدید : 8235
34

دانلود Skype free IM & video calls 8.52.76.54 ابزار مکالمه صوتی و تصویری

گرافیک /پلاگین فتوشاپ
نویسنده : بخش دانلود تبیان
تاریخ ارسال : 1395/10/8
تعداد بازدید : 4868
نرم افزار Skype free IM & video calls ابزاریست کاربردی که به کاربران اندروید این امکان را می دهد تا با دوستان و اقوام خود مکالمه صوتی و تصویری برقرار کنند. برای این منظور کافیست یک اشتراک SKYPE بسازید و به اینترنت متصل شوید. همچنین علاوه بر مکالمه صوتی و تصویری می توانید از امکان ارسال پیام متنی نیز برخودار شوید و برای دوستانتان عکس، ویدئو و فایل ارسال کنید.
6

دانلود Google Maps 10.23.3 نقشه گوگل برای اندروید

گرافیک /پلاگین فتوشاپ
نویسنده : بخش دانلود تبیان
تاریخ ارسال : 1395/10/8
تعداد بازدید : 4684
نرم افزار Google Maps ابزاری قدرتمند در زمینه نمایش نقشه های ماهواره ای است. عملکرد این نرم افزار با استفاده از Gps و یا اینترنت می باشد که در مدت زمان کمی محدوده شما را تشخیص داده و مکان شما را نمایش می دهد. این نرم افزار قادر است به صورت آنلاین و آفلاین با استفاده از سخت افزار Gps دستگاه اندرویدی شما، موقعیت فعلی و امکانات جالب دیگری را در اختیارتان قرار دهد. نقشه گوگل در نسخه های جدید خود امکان دانلود نقشه نقاط مختلف جهت استفاده آفلاین را نیز اضافه کرده است و از آنجایی که نقشه گوگل کاملترین نقشه در دنیا است لذا حتی اگر در شهری کوچک نیز زندگی می کنید می توانید نقشه های آن شهر را دانلود نمایید. این مزیت برتری نقشه گوگل نسبت به دیگر نقشه ها و جی پی اس ها می باشد زیرا برنامه های دیگر فقط نقشه شهر های بزرگ را در بر می گیرند.
4

دانلود نرم افزار تغییر قیافه FaceApp 3.4.12.2 برای اندروید

گرافیک /پلاگین فتوشاپ
نویسنده : بخش دانلود تبیان
تاریخ ارسال : 1395/10/8
تعداد بازدید : 4365
حتما تاکنون برنامه های متعددی در زمینه ایجاد تغییر در تصاویر مشاهده کرده اید که با کمک آنها امکان ایجاد تغییرات گسترده در تصاویر را داشته اید. این نرم افزارها معمولا امکان تغییر سن، تغییر ظاهر و … را به کاربران می دهند. اما این بار قصد معرفی نرم افزاری کاملا متفاوت با نام FaceApp را داریم که دارای هوش مصنوعی قدرتمند و منحصر به فردی می باشد.با استفاده از FaceApp می توانید تغییرات چشم گیری در تصاویر ایجاد کنید. این نرم افزار می تواند تغییراتی بالقوه و بی نظیر ایجاد کند. برای مثال می توانید به صورت افرادی که در عکس وجود دارند، لبخندی زیبا ببخشید؛ به گونه ای که هیچکس نفهمد لبخند اضافه شده به تصویر مصنوعی است. امکان تغییر سن به صورت کاملا واقع گرا نیز وجود دارد و می توانید خودتان را پیر یا جوان تر از چیزی که هستید نشان دهید. یکی از امکانات جالب این نرم افزار، تغییر جنسیت می باشد که با استفاده از این ابزار می توانید به سادگی مرد را به زن یا زن را به مرد تبدیل کنید؛ آن هم به صورت کاملا واقعی و خیره کننده!ویژگی ها:+اضافه کردن لبخندی زیبا به تصاویر+جوان یا پیر کردن صورت افراد+افزایش جذابیت افراد در تصاویر+تغییر جنسیت از زن به مرد و بالعکس
6

دانلود Advanced Download Manager Pro 7.7.8 مدیریت دانلود فایل در اندروید

گرافیک /پلاگین فتوشاپ
نویسنده : بخش دانلود تبیان
تاریخ ارسال : 1395/10/8
تعداد بازدید : 7486
نرم افزار Advanced Download Manager Pro ابزاری قدرتمند در زمنیه مدیریت دانلود فایل در اندروید است. این برنامه این امکان را به شما می دهد تا فایل های خود را با بالاترین سرعت دریافتی، دانلود کنید. اگر مایل باشید این امکان را خواهید داشت تا چندین فایل را به صورت همزمان دانلود کنید. از قابلیت اصلی این اپلیکیشن می توان به امکان قطع کردن دانلود، دریافت چندین فایل به صورت همزمان، راه اندازی مجدد دانلود، در دسترس بودن ویدجت اختصاصی اشاره داشت.ویژگی های کلیدی Advanced Download Manager Pro:دریافت فایل ها با بالاترین سرعت ممکنامکان دانلود فایل ها به صورت همزمان تا 3 فایلدانلود بصورت تکه تکه تا 8 قسمتاگاهی از اتمام دانلود با ویبره و اهنگقابلیت اولویت بندی و زمانبدی برای دانلودقابلیت جستجو از طریق نام فایل در لیست دانلود
3

دانلود فایل منیجر عالی آندروید 2.7.6 Solid Explorer + آیکون پکها و پلاگین ها

گرافیک /پلاگین فتوشاپ
نویسنده : بخش دانلود تبیان
تاریخ ارسال : 1395/10/8
تعداد بازدید : 4644
Solid Explorer یکی از قدرتمندترین ، بهترین و زیباترین اپلیکیشن های مدیریت فایل برای اندروید می باشد که دارای محیط کاربری ساده با امکانات و قابلیت های بی نظیری است.
این فایل منیجر بر خلاف برنامه های دیگر دارای محیط کاربری بسیار زیبا همراه با افکت های جالبی است. با استفاده از این مدیریت فایل واقعا زیبا، می توانید در محیطی ساده و حرفه ای برروی تمامی اطلاعات موجود در بخش های مختلف دستگاهتان مدیریت داشته باشید.
کمتر مرورگر فایلی پیدا می شود که دارای دو پنل مجزا برای مرور فایل ها را در اختیار کاربران قرار دهد و از طرفی انواع قابلیت های کاربردی درگ اند دراپ، ایجاد و یا فشرده سازی فایل های فشرده، وصل شدن به سرور و هاست از طریق اف تی پی، کلودمنیجر برای مدیریت فایل ها در سرویس های ابری همچون دراپ باکس، گوگل درایو، کپی و … بدون شک شما را از داشتن یک مرورگر فایل کم نظیر بی نیاز می سازد.

برخی از ویژگی های برنامه Solid Explorer اندروید :
دو پانل مستقل برای مرور فایل ها
قابلیت کشیدن و رها کردن فایل ها بین دو پنل
قابلیت استخراج فایل های فشرده ی مختلف
قابلیت ایجاد فایل های فشرده ی zip و tar
اشتراک فایل از طریق FTP* قابلیت دسترسی به فایل های اصلی گوشی
پشتیبان گیری از تنظیمات و بازیابی آن ها* دارا بودن دو تم Light و Dark
و ده ها قابلیت دیگر …
5

دانلود برنامه فضای ابری OneDrive 5.37 برای اندروید

گرافیک /پلاگین فتوشاپ
نویسنده : بخش دانلود تبیان
تاریخ ارسال : 1395/10/8
تعداد بازدید : 3251
نرم افزار اندروید Microsoft OneDrive  برنامه مدیریت و اشتراک گذاری فایل های شما در گوشی های اندروید و کامپیوتر های شخصی است . با این برنامه فایل عکس، اسناد کاری و یا هر نوع فایل دیگری که در دستگاه خود ذخیره دارید همیشه به طرز آنلاین در اختیارتان است و به بسیاری از فایلهای خود میتوانید به صورت آفلاین دسترسی داشته باشید و به راحتی میتوانید با دیگران به اشتراک گذارید. شما میتوانید به کمک این برنامه اسناد و فایلهای خود را مشاهده و ویرایش نمایید و فایلهای خود را به فرمت های مختلف office مثل word, power point, … تبدیل کنید و با تگ اتوماتیکی که برنامه روی فایلها اعمال میکند آنها را به سرعت جست و جو کنید و برای آنها کد امنیتی قرار دهید و به هر ترتیبی که دوست دارید طبقه بندی کنید. همچنین میتوانید عکسهای خود را به صورت پس زمینه ساعت مشاهده کنید.

 

مهم ترین ویژگی های نرم افزار :

 • امکان در اختیار داشتن فایلها و اسناد کاری در هر دستگاه اندروید یا کامپیوتر
 • امکان اشتراک گذاری فایلها
 • امکان تبدیل فایلها به فرمت های مختلفoffice
 • امکان قرار دادن کد امنیتی روی فایلها
 • دسترسی آفلاین به فایلها
 • اعمال تگ اتوماتیک فایلها برای جست و جوی سریع
2

دانلود فایل منیجر عالی آندروید 2.7.6 Solid Explorer + آیکون پکها و پلاگین ها

گرافیک /پلاگین فتوشاپ
نویسنده : بخش دانلود تبیان
تاریخ ارسال : 1395/10/8
تعداد بازدید : 634
Solid Explorer یکی از قدرتمندترین ، بهترین و زیباترین اپلیکیشن های مدیریت فایل برای اندروید می باشد که دارای محیط کاربری ساده با امکانات و قابلیت های بی نظیری است.
این فایل منیجر بر خلاف برنامه های دیگر دارای محیط کاربری بسیار زیبا همراه با افکت های جالبی است. با استفاده از این مدیریت فایل واقعا زیبا، می توانید در محیطی ساده و حرفه ای برروی تمامی اطلاعات موجود در بخش های مختلف دستگاهتان مدیریت داشته باشید.
کمتر مرورگر فایلی پیدا می شود که دارای دو پنل مجزا برای مرور فایل ها را در اختیار کاربران قرار دهد و از طرفی انواع قابلیت های کاربردی درگ اند دراپ، ایجاد و یا فشرده سازی فایل های فشرده، وصل شدن به سرور و هاست از طریق اف تی پی، کلودمنیجر برای مدیریت فایل ها در سرویس های ابری همچون دراپ باکس، گوگل درایو، کپی و … بدون شک شما را از داشتن یک مرورگر فایل کم نظیر بی نیاز می سازد.

برخی از ویژگی های برنامه Solid Explorer اندروید :
دو پانل مستقل برای مرور فایل ها
قابلیت کشیدن و رها کردن فایل ها بین دو پنل
قابلیت استخراج فایل های فشرده ی مختلف
قابلیت ایجاد فایل های فشرده ی zip و tar
اشتراک فایل از طریق FTP* قابلیت دسترسی به فایل های اصلی گوشی
پشتیبان گیری از تنظیمات و بازیابی آن ها* دارا بودن دو تم Light و Dark
و ده ها قابلیت دیگر …
1

دانلود برنامه اینستاگرام Instagram 107.0.0.27.121 ویرایش و اشتراک تصاویر در اندروید

گرافیک /پلاگین فتوشاپ
نویسنده : بخش دانلود تبیان
تاریخ ارسال : 1395/10/8
تعداد بازدید : 8065
اینستاگرام (Instagram) شبکه اجتماعی اشتراک گذاری عکس و ویدئو است که این امکان را به شما می‌دهد که عکس‌ها و ویدئوهای خودتان را دراین شبکه اجتماعی و دیگر شبکه‌های اجتماعی نظیر فیس‌بوک، توئیتر، تامبلر و فلیکر به اشتراک بگذارید. هم‌چنین می‌توانید از فیلترهای دیجیتال برای عکسهایتان استفاده کنید. لازم است بدانید که محدودیت اشتراک گذاری ویدئو در اینستاگرام ۶۰ ثانیه می‌باشد.

ویژگی ها  :
 • بکارگیری متدی برای جذاب تر جلوه دادن تصاویر شما همراه با نمایش جزئیات زیبایی که پیش ازین قابل رؤیت نبودند.
 • افکت های تار Tilt-Shift خطی و شعاعی برای دادن عمق اضافی میدان در عکس.
 • پشتیبانی از دستگاه های دارای اندروید 2٫2 و بالاتر
 • پشتیبانی از OpenGL ES 2فیلترها، افکت ها، حاشیه ها، جلوه های عالی و شگفت انگیز بر روی عکس ها
 • به اشتراک گذاری از طریق فیس بوک، توییتر، فلیکر، Tumblr و Foursquare
 • ارتباط برقرار کردن با دوستان از طریق دادن و دریافت لایک و نظرساخت گروه های خصوصی با دوستان
 • قابلیت سوئیچ کردن بین اکانت های مختلف
 • قابلیت لایک کردن نظرات
 • قابلیت انتشار ویدئو به صورت لایو و زنده
 • اضافه شدن قابلیت انتشار همزمان 10 عکس و ویدئو در یک پست
26